Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Találkoznál (gatnál) ex...

Találkoznál (gatnál) ex baráttal 3-4 év után?

Figyelt kérdés
2010. szept. 16. 16:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
nem hinném. Minddel okkal szakítottam, nem hiszem, hogy azóta bármelyik annyit fejlődött volna, hogy értelme legyen. Meg hát, az idő előre felé halad, miért kaparnék ki a múltból pasikat, akikkel már nem jött össze? Van még egy egész világnyi, akikből választhatok.
2010. szept. 16. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Szeva!


Ha barátként váltatok el, akkor igen, ha nem, akkor soha, mert ezzel egy leendő új kapcsolat útjába állsz, és eszközként fogod végezni. 30/F

2010. szept. 16. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nekem volt szerencsém, vagy inkább szerencsétlenségem ilyen helyzetben. 6évig voltunk együtt, majd otthagytam mert nem foglalkozott velem kellően. Nekem utána lett egy barátom vele két és fél évig voltam együtt, majd szakítottunk. Utána találkozgattam a 6 éves kapcsolatom exével, de rájöttem elég hamar, hogy ennek már semmi értelme, sokat változott és nem előnyére. Amit akkor még szerettem benne, mostmár azt is utálom. Tehát nem.
2010. szept. 16. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Direkt nem hiszem, de ha véletlenül összefutnánk valahol és lenne annyi időnk, akkor beszélgetnék vele.
2010. szept. 16. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nem. Nyilván okkal szünt meg a kapcsolat.
2010. szept. 16. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Kizárt.
2010. szept. 16. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Attól is függ milyen kapcsolat volt és hogy váltatok el. Ha előtte is a barátom volt és utána is az maradt persze, ha nem akkor nem minek?
2010. szept. 16. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Max egy köszönés.Általában engem tettek lapátra,úgyhogy azért köszönök, hogy ne tünjek bunkónak, de csak ennyi..szép volt,rég volt,lezártam...
2010. szept. 16. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Ma véletlenül összefutottam az utcán az exemmel, aki négy éve félig agyonvert. Megpróbáltam úgy tenni, mintha nem vettem volna észre, és a lehető leggyorsabban eltávoztam a helyszínről...

Nem, aminek végee. Nem hiszek a "maradjunk barátok"-maszlagban.

2010. szept. 16. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Mármint "Nem,aminek vége, annak vége".
2010. szept. 16. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!