Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szarul esik hogy nevelőfaterom...

Szarul esik hogy nevelőfaterom levegőnek néz és még annyit se mond hogy dögöljekmeg?

Figyelt kérdés
mit csináljak? egyszerűen már sírok ma van a szülinapom olyan emberek felköszöntenek akiktől nem vártam volna de a családtagom akiel regel óta együtt vagyok itthon átnéz rajtam
2011. febr. 14. 14:13
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Viszont nehéz elfelejteni. Az én nevelt lányom nőnapon született. Nagy könnyebbség ez egy férfinak, hidd el! ;)


43/F

2011. febr. 14. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
hát lehet hogy könnyebbség de főleg ha valaki felse köszönti az embert nevelőapa létére
2011. febr. 14. 15:50
 13/18 anonim ***** válasza:
Na mi lett a vége? Azért este csak felköszöntött, nem? Kaptál tőle valamit?
2011. febr. 15. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
nem köszöntött fel és semmit nem kapta :(
2011. febr. 15. 12:27
 15/18 anonim ***** válasza:
Ha ennyire rosszulesik mondd el neki vagy legalább Anyukádnak, hogy mit érzel.
2011. febr. 15. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
mondtam anyunak. azt mondta hogy nem tud mit tenni vele, de ő nagyon szeret engem (mármint anyum)
2011. febr. 15. 14:36
 17/18 anonim ***** válasza:
Majd csak rendeződik a kapcsolatotok, adj neki egy kis időt. Sokszor van, hogy csalódik az ember valakiben, aztán később csak nevet az egészen. Ez most egy hullámvölgy, majd lesz jobb is. Kicsit kapcsolódj ki, séta, filmnézés, barátokkal dumcsi... valami amit szívesen csinálsz.
2011. febr. 15. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

rendben!

Nagyon szépen köszönöm a hozzászólásokat

2011. febr. 15. 14:52
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!