Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szarul esik hogy nevelőfaterom...

Szarul esik hogy nevelőfaterom levegőnek néz és még annyit se mond hogy dögöljekmeg?

Figyelt kérdés
mit csináljak? egyszerűen már sírok ma van a szülinapom olyan emberek felköszöntenek akiktől nem vártam volna de a családtagom akiel regel óta együtt vagyok itthon átnéz rajtam
2011. febr. 14. 14:13
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
46%

Hát ez nem a legjobb dolog, sajnos az ilyen emberekkel csak úgy lehet viselkedni ahogy ők viszonyulnak hozzád...


De azért Boldog Születésnapot!!

2011. febr. 14. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Boldog születésnapot! :)

De szerintem ez az ember nem adott rá okot neked, hogy foglalkozz vele. :))

2011. febr. 14. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen :)

nagyon rosszúl esik a 4 éves hugom reggel úy kelt fel hogy boldog születésnapot anyu mielött elment dolgozni kiírta nekem hogy boldog születésnapot felhívott és mondta.

2011. febr. 14. 14:21
 4/18 anonim ***** válasza:
BOLDOG SZÜLINAPOT! :-) Egyetértek az előttem szólóval, még annyit hozzátennék, hogy inkább olyanokkal töltsd ezt a szép napot, akik szeretnek.
2011. febr. 14. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
beteg hugom rá vigyázok agyis az apja vigyáz este megyek páromhoz.anyu 5 re ér haza és csak anyu miatt vagyok itthon hogy megvárjam mire hazaér
2011. febr. 14. 14:26
 6/18 anonim ***** válasza:

Jajj, egy férfitól ilyet nem várhatsz el! :)

Nekem az igazi apám sem tudta még azt sem, hogy hanyadikba járok, nem hogy mikor van a szülinapom! Sok férfi ilyen, egy nevelőapa meg még nehezebb helyzetben lehet. Anyukádnak kéne erre figyelni. Pl. nálunk én tartom számon férjem barátai és rokonai ünnepeit is, mert ő hiába szereti őket, ilyesmi nem jut eszébe.

2011. febr. 14. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
kedbes 14:27 es tegnap azon lovagolt a nevelőfaterom hogy mit vegyen születésnapomra. reggel 8 ra hazaért azota vagy panaszkodik vagy kerül vagy éppen elmegy itthonnról mert kikell szelőztetnie a fejét mert elege van
2011. febr. 14. 14:28
 8/18 anonim ***** válasza:
Mit csinálj? Mondd meg neki! Nekem hiába mondod, ha egyszer tőle vársz el valamit. Kommunikáció! Boldog szülinapot! :)
2011. febr. 14. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Dejjóneked :D Valentin napon születtél :D


B.SZ.!

2011. febr. 14. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
nem annyira jó :( főlegmert a pasik többsége egy ajándékkal lerendezi az egészet jah egy rózsával boldog szüli és valentín napot.
2011. febr. 14. 14:34
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!