Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van, hogy sok nő megbocs...

Miért van, hogy sok nő megbocsált a párjának amikor az megcsalja?

Figyelt kérdés
2011. febr. 14. 10:12
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
82%

13:22-nek igaza van. Ti csináltok magatokból lábtörlőt.


Persze ilyenkor jobb azt mondani, hogy : ti sem voltatok teljesen ártatlanok :D

Ezt kell megbánt szemekkel mondani a férjeknek: "Ugyanis én is megcsaltak egyszer, de már ezerszer megbántam:("


Ha erre a pasi nem vág ki, hanem megbocsát akkor oké.

De ha elkezd mindennek elmondani akkor nem korrekt ember és tényleg nem vesz semmibe.


Én ilyenkor kíváncsi lennék a férfiak reakciójára...mert ez sem mindegy, hogy annyira önző, hogy magának megengedi és neked nem, vagy nem ilyen.

2011. febr. 14. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
ez a vita parttalan és meddő. sosem fogjuk azonos módon látni ezt a helyzetet. gondoljátok csak ezt, ha ez nektek jólesik, mert igy végre valakinél jobbank gondolhatjátok magatokat :)
2011. febr. 14. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
71%

Már bocsánat...de nálam a hibázik mert ember és a megcsalás két abszolút különböző fogalom


Hiba, ha elfelejt dolgokat, vagy megbánt stb

Megcsalás....a másik beléje vetett bizalmának teljes megsemmisítése


Elfutás? Ugyan...miért én alázkodjak meg, csak mert díszhím és szüksége van pótdugásra...tele a világ férfiakkal, lehet válogatni. Nekem még van tartásom, van büszkeségem.


Volt már, hogy megcsaltak...repült mint a győzelmi zászló. Azóta persze már kapart ezerrel hogy így meg úgy és 2. esély és stb. Aztán már az X-edik kis lábtörlőjét használja, és már én sem tudom (meg nem is érdekel) hányszor kapott esélyt másnál.


Én meg férjhez mentem, családot alapítottam és a jelenlegi párom tudom, hogy nem csal meg. Talán a jövőben sem, mert az anyja egy ribi és látja hova vezet a csonka családban való gyerek útja. Ő ezért foggal körömmel ragaszkodik a "szentcsaládhoz" hogy a gyerekeinek megadja azt a biztonságot és szeretet amit nem kaphatott meg.


Aki megbocsát tegye, nem ítélem el. Szimplán hülyének tartom, hogy nem látja a fától az erdőt. Mert ugye aki egyszer megbotlott....nem sok olyant ismerek aki másodszor-harmadszor akárhányadszor nem tette megint meg. Megtette, mert hogy az asszony úgyis megbocsát...ha kiderül. :) Mert később óvatosabb.

2011. febr. 14. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
de most téged mért bánt, ha én másként gondolom? elmondtad, a kérdező majd átgondolja. én meg úgysem osztom a véleményed. azt gondolsz rólam, amit akarsz. én tudom az igazságot magamról és a párkapcsolatomról és nekem ennyi elég.
2011. febr. 14. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

15:15 és ha a te csalnád meg a férjedet? Ő megbocsátaná?


Ez is egy fontos szempont!

2011. febr. 14. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim válasza:
Vagy feltétel nélkül szeretik a férjüket és nem akarnak változtatni,vagy netán a gyerekek végett ha vannak ,a látszat kedvéért,családi idill,hát nem tudom szerencsére ebben még nincs tapasztalatom,de természetesen kisebb konfliktusok vannak nálunk is,emberek vagyunk.Bár én azt hiszem nagyon nehezen tudnék megbocsátani,talán a kiskoru gyerekek kedvéért.
2011. febr. 16. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!