Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van, hogy sok nő megbocs...

Miért van, hogy sok nő megbocsált a párjának amikor az megcsalja?

Figyelt kérdés
2011. febr. 14. 10:12
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
Jah ,mert a férfi olyan fajta!Csak nem értem az olyan férfiak minek nősülnek meg!
2011. febr. 14. 10:54
 12/26 anonim ***** válasza:
100%

Én is megbocsátanék, főleg ha házas lennék.

Az életben mindenki követ el hibákat, és senki sem tökéletes. Most vesszen az egész boldog kapcsolat, mert egyszer elkövetett egy hibát? Biztos, hogy én is követtem már el olyan dolgokat, amivel őt bántottam meg, de tudni kell megbocsátani. Én meg is tudnék, ha ez többé nem fordulna elő.

2011. febr. 14. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
63%
mert fontosabb a kettejük között levő kapocs, kötelék, mint az, hogy 1x a ffi félrekúrt. nőben ugyanez. és tisztelem őket, mert inkább megpróbálják helyrehozni. az nehezebb és tiszteletreméltóbb, mint rögtön elválni.
2011. febr. 14. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
63%

Én megbocsátottam a férjemnek, és nem bántam meg.


Elötte és azóta se bántott meg soha semmivel, kedves, figyelmes férj, jó apa, akkor az egyszer bekattant, én is hibás voltam, én sem úgy viselkedtem, ahogy kellett volna.


Viszont utána megbeszéltük a kapcsolatunkat a-tól z-ig és rájöttem, hogy 1 hülyeség miatt dobjam ki? Inkább küzdöttünk egyméásért, nem mondom, hogy könnyű volt, de megérte.

2011. febr. 14. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
49%

A pasik mocskos ribancok. A nők tiszták, ezt mindenki tudja már.


Na de: én büszke nő vagyok és ha valaki megcsalna nem bocsátanám meg! Mert az azt jelenti, hogy a pasi nem tisztel engem, nem szeret és ha megbocsátanám, soha sem lennék már boldog vele. Nem kellene a szex vele, mert mindig eszembe jutattná, én meg mindig felemlegetném.


egy igazi nő nem bocsát meg nem hunyászkodik meg, nem alázza meg magát.


A nők nagy része azért bocsát meg mert kell a pénz a gyerekre és a családnak. Ezért.

A másik része azért, mert gyenge jellem, és arra nevelték kiskorában, hogy a nő egy senki és semmit sem ér. Tehát nincs tartása, önbizalma sem.


Igenis vannak büszke nők, akiknek van tartásuk, és nem maradnak egy pcsolya kapcsolatban ennyi.


Olyan nincs, h a nő tehet arról ha megcsalják. Egy igazi kapcsolatban ha felmerül a probléma, beszéljék meg. Aki nem beszéli meg a társával és úgy megcsalja azt, azt ki kell rúgni, mert nem érdemel mást.


Kellene egy kis gerinc a faszikba, és a nőkbe egy kis büszkeség, tartás. akkor tökéletes lenne.


De hát a pénz nagy úr, a nők meg gyerekkel+ munka nélkül nem nagyon ugrálhatnak sehova, ezt is meglehet érteni...

Megbocsátják, max. fáj a fejük ha szex lenne...


Itt a XXI-szd-ra azért kiderült hogy a pasik az érzelemmentes ribancok és nem a nők, ugye?

2011. febr. 14. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
49%

A másik része azért, mert gyenge jellem, és arra nevelték kiskorában, hogy a nő egy senki és semmit sem ér. Tehát nincs tartása, önbizalma sem.


Ez baromira nem igaz. Az én büszkeségembe nem igen lehet belekötni, a jellemem is iszonyú erős, és soha nem tartottam magam kevésnek,sem kevesebbnek bárkinél.

Pusztán realista vagyok és a női önbecsülésem mellett ott van az is, hogy nem vagyok tökéletes.


Ez meg hogy a nők tiszták a pasik ribancok, felejtsük már el. Rengeteg elvált férfi barátom van, akik bizony az asszony félrelépései miatt váltak el és nem csak egy eset volt, azt ők is megbocsátották, hanem évekig tartó hazudozások. Szóval egyik nem sem jobb a másiknál. Ez is többek között realitásérzék.

2011. febr. 14. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
75%

12:25 érdekesen látod a világot, fekete-fehérben és ráadásul nagyon szubjektíven, a nőt istenítve.


én is nő vagyok, és bizony én sem hagynám el a férjem, ha egyszer megcsalna. teljesen kiakadnék, ez igaz. folyton azt követelném, hogy mondja meg, hogy a másik miben volt jobb, mint én. totálisan szar lenne az önbizalmam szempontjából. DE!!! megpróbálnék mindent, hogy helyrehozzuk, mert szeretem a férjemet. Mert a gyerekeknek szükségük van rá. És nem tudnék a gyerekem szemébe nézni és közölni vele, hogy apa tegnap hibázott, ezért többet nem él velünk, elveszem tőled az apádat. nem tudnám végignézni a gyerek szenvedését. pláne, ha cseppnyi esély is van arra, hogy helyrehozható a dolgo és nem fordul elő többet. sokat kéne a férjemnek melóznia rajta és nem lenne könnyű, de megérné, ez biztos.

a pénz nem motivál. nekem is van keresetem, és gyereket úgy vállaltam, hogy akár egyedül is el kell tudnom tartani (hisz az apját érheti baleset, meghalhat).

nem elfogadható és tiszteletreméltó, ha a nő büszkeségre hivatkozva nekiáll dervistáncot járni, meggajdul, kidobja a gyerek apját, szenvedést hozva a gyerekre ezáltal, egy életre megnyomorítva és elvéve a kapcsolatokba vetett hitet, aztán a válás során kicsinálja a férjét, majd folytatja a dühöngést utána, zsarolva a gyerekkel a ffit. mert az olyan kategórikus "nők", mint te, hajlamosak igy tenni. nem mindenki, de nagyon sokan.

csendben átgondolni, sokszor és higgadtan próbálni megbeszélni, erőfeszítést tenni helyrehozni, áldozatot hozni ha kell a gyerekért... ez egy méltóságteljes nő viselkedése. Nem az, amit ti hirdettek.

2011. febr. 14. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
36%

Gyávák!


Félnek a konfliktustól

Félnek a változástól

Félnek az esetleges egyedülléttől

Félnek az önállóságtól


Így inkább lábtörlőként viselkednek :( Mert aki megbocsát az már az lesz...hisz ha egyszer megtette akkor már megteheti többször is...mert az asszony úgyis megbocsát...szánalmas.

2011. febr. 14. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
20%

miért kell szidalmazni azt, aki másként él és gondolkodik, mint te?!


nem vagyok gyáva. az én szememben az a gyáva, aki úgy gondolkodik, mint te!


elmenekülni, csapot-papot otthagyni nem nagy dicsőség! és nem nagy jellem és bátorság! ez a legkönnyebb. a legkevesebb energiát és lelki erőt követelő dolog.


és nézd meg majd hova jutsz, ha állandóan futsz! sehova. egész életedben váltogatni fogod a párjaidat, mert 1) meguntad 2) mert nem úgy viselkedik (valami miatt) ahogy elvárnád? 3) mert hibázik?


Mindenki megérdemel egy 2. esélyt. én is ezt várom el a férjemtől, ha netán én tennék ilyet.

az már más kérdés, hogy ha a 2. esélyt is elpuskázza, akkor nincs bocsánat!

2011. febr. 14. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:

Az a gyáva, aki bent marad a pocsolyában. Nem kell a pasikat megvédeni! Nyugodjatok bele, hogy ti repülnétek, ha megcsalnátok a férjeteket! Vagy nem? Mert ha esetleg nektek megbocsátana, akkor azt mondom, hogy korrekt.


Ja és nem futnék el, de tuti azonnal megmondanám neki, hogy én is megcsaltam már (persze nem, de ezt nem kell tudnia)és kíváncsi lennék mi lenne a verziója.

Ha mérges lenne és elkezdene vádolni, akkor nem korrekt ember.


Én azt utálom a pasikban, amikor belemagyarázzák maguknak, hogy ha őket egy nő megcsalja (csak hibázik) akkor nem bocsátanak meg. Miért is nem? Miért, hibázni csak a pasik hibázhanak?


Én kb. ezért nem bocsátanék meg.


A másik meg az, ha egy nőt megcsalnak az a nő nehezen tud ezen túllépni (mert a nők lelkizősebbek).

míg a pasit csalják meg, attól a pasi még tud nemi életet élni a nővel, mert ők nem olyan lelkizősek.

És pont hogy az ilyen szituban a nők szenvedik jobban meg a kapcsolatot!

2011. febr. 14. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!