Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van, hogy sok nő megbocs...

Miért van, hogy sok nő megbocsált a párjának amikor az megcsalja?

Figyelt kérdés
2011. febr. 14. 10:12
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
45%
hülyék vagy feltétel nélkül szeretik a párjukat. és főként azért mert nők:D mindenkiben benne van egy anyai ösztön és az anyák (jobb esetben) feltétel nélkül szeretnek. A fiuk meg bunko parasztok, meg sem érdemlik a törödést(csak aki megcsalja a párját).
2011. febr. 14. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
65%
Miért van, hogy sok férfi megbocsált a párjának amikor az megcsalja?
2011. febr. 14. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
37%
Talán mert a büszkeségükkel kitörölhetik...
2011. febr. 14. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
Ebből kevesebb van sztem, azt nem mondtam h a pasik nem tudnak szeretni, csak másképp.
2011. febr. 14. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
50%

Ffi szerintem ritkabban bocsat meg ilyesmit, vagyis aki megteszi az onnantol nem is ferfi. Noknek kevesbe fontos a buszkeseguk, nem tudom...


Egyebkent nem azert nem tudnam megbocsatnai mert keptelen lennek ujra szeretni, ha egy szerelem oszinte, akkor az amugyse mulik el teljesen. Hanem azert mert aki egyszer eljatssza a bizalmamat, abban tobbet nem bizom meg. Bizalom nelkul pedig meg baratsag sincs nemhogy szerelem es komoly kapcsolat.

2011. febr. 14. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
8%

talán mert nem genetikailag vannak a pasik arra programozva hogy megcsalják a nőt, hanem mert a nő is hibás ebben. És van olyan nő aki (persze az nem gyakran ír ide) képes beismerni hogy a viselkedésével ő is hibás a dologban, mert az a pasi aki mindent megkap nem megy máshová


A férfiak és a nők máshogy büntetnek ha elégedetlenek egy kapcsolatban. A nők sírnak, hidegek lesznek, megvonják a szexet stb.

A pasik máshova mennek

2011. febr. 14. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
18%

Ffi szerintem ritkabban bocsat meg ilyesmit, vagyis aki megteszi az onnantol nem is ferfi. Noknek kevesbe fontos a buszkeseguk, nem tudom...


tévedés hogy nem a büszkeség fontos.


HA egy nő lefekszik mással az a legtöbb esetben akkor van ha már érzelmileg is közel érzi magához a másikat.

A férfiaknál ez pedig sokkal inkább a testi igények kielégítését szolgálja.


Vagyis ha a nő megcsalja a párját, akkor nagyobb eséllyel szereti azt a másikat is, mint ellenkező esetben. Ezért könnyebb egy pasi félrelépését megbocsátani

2011. febr. 14. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
61%-os És a pasi nem lehet hibás?Ha otthon megkap mindent meg minden mégis félrelép.Ilyenről még nem hallottál?Igen abban igazad van a nők érzelmi alapon teszik ha félre mennek!Talán mert a párjuk nem foglalkozik ugy velük.
2011. febr. 14. 10:48
 9/26 anonim ***** válasza:
18%

Pfff, mondtam hogy nem hibás?

A válaszomból következik hogy azoknak nem bocsátanak meg.


És azt elképzelhetőnek tartod hogy egy nő büszkeségből képtelen beismerni/meg se fordul a fejében hogy ő hibázott?

És hogy helyette azt hajtogatja hogy a pasija mindent megkapott?

2011. febr. 14. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
25%
Mert hülyék, és mert kapcsolatfüggők, inkább vannak egy megalázó kapcsolatban, mint egyedül.
2011. febr. 14. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!