Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen a kapcsolatod a családo...

Milyen a kapcsolatod a családoddal?

Figyelt kérdés

Szüleiddel, Testvéreiddel?

Gyakran vitáztok? Szeretsz velük élni?


2011. febr. 13. 09:59
 1/5 anonim ***** válasza:

Oh,nekem tipikus tini gondjaim vannak... Tudjátok,ez a 'senki nem ért meg'. Leghőbb vágyam,hogy eltudjak majd nyáron menni dolgozni,hogy majd legyen pénzem elköltözni.Van egy húgom,szó szerint egész nap(kivétel délután mert ő oviban én meg iskolában) én vigyázok rá. Oké,ez még nem gond,hisz a tesóm. De amikor anyám egész napra elmegy a pasijával csavarogni és,amikor haza ér be avat a szexuális életébe... nah azt már nem bírom. Én 2 hétig itthon rohadok a húgommal,amikor végre van 2 szabadnap (hétvége),amikor se suli,se ovi,se munka... én nem mehetek sehová mert a húgira kell vigyázni. Ééés persze a drága tesómat nem vihetem ki játszótérre vagy sétálni,mert nehogy megfázzon vagy el essen,ezért egész nap a tv előtt ül,vagy olvasok neki valamit... Az a másik dolog,hogy sajnos eléggé elcs*sztem a húgom nevelését(mivel másfél éves kora óta szinte csak én vagyok vele),mert eléggé hisztéria lett... ezt nagyon sajnálom.

15/L

2011. febr. 13. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ :D De még várok :D
2011. febr. 13. 10:14
 3/5 anonim ***** válasza:

Annyira rossz, hogy nincs is.


Előzőnek: nagyon rendes vagy. De nem te cseszted el a nevelését. Egyrészt életkori sajátosság, másrészt hiányzik neki is a szülő.

Legalább te vagy neki! Gratulálok neked, és sajnálom, hogy ilyen körülmények közt vagytok.

2011. febr. 13. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Jaj,nem kell sajnálni... Lentről szép felfelé menni :D

15/L

2011. febr. 13. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
:) helyes :)
2011. febr. 13. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!