Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ül mindenki otthon és...

Miért ül mindenki otthon és válaszolgat itt a gyakorin?

Figyelt kérdés

Leginkább a korombeliekre vagyok kíváncsi (20 év körüliek)

de jöhet mindenkinek a válasza.


2011. febr. 12. 19:28
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
19 eves lany vagyok, en azert ulok itthon mert a draga baratom egyedul kell elmenjen bulzini, mert szabadsag kell neki.
2011. febr. 12. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:

Gyakorikérdések.hu függő vagyok:D

Jókat lehet röhögni, frappánsakat válaszolni és segíteni, ha tudok!

2011. febr. 12. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
Kb 13 millió magyar él a földön, ebből heten válaszoltak eddig a kérdésedre... Mindenki gyakorin válaszolgat?
2011. febr. 12. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
69%

"a draga baratom egyedul kell elmenjen bulzini, mert szabadsag kell neki."

Hát ez bunkóság. Én sem járok el a barátommal, mert beteg vagyok, de ő mindig nagyon szeretné, ha mennék vele. (Régebben mentem is.) Elvárja hogy Te otthon unatkozz, amikor lenne kedved menni?Hát ennek én adnék szabadságot, jó nagyot, a párkapcsolat igájától is megszabadítanám...

Az olyanok, akiknek teher, ha ott a barátnő is, félre szoktak lépni. Régen a bulikban láttam...

2011. febr. 12. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

Mert szeretek itthon ülni.

21F

2011. febr. 12. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

akkor kezdtem el nézegetni az oldalt amikor nagyon megzuhantam egy kedves lány miatt, azóta nagyon sokszor nézem az oldalt, szeretek válaszolni, talán segítek másnak alapon. azóta besavanyodtam, edzés-iskola-internet ebből áll az életem. most ez van....

23f

2011. febr. 12. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:

19:44 hez

ha unatkozol, szivesen beszélgetek veled, ha van kedved

mert szerintem az ilyen barát az nem barát hogy ha otthon hagy...

2011. febr. 12. 19:57
 18/23 anonim ***** válasza:
Mert hétközben leköt az egyetem,de még nem kell tanulni,így hétvégén hazajövök a szüleimhez egy kis faluba, ahonnan az eljutás bármerre is macera, az itt levő barátok pedig elmaradoztak, így ha már 5x rendet raktam, segítettem amiben kell, akkor olvasgatom mások örömét-bánatát. Ha tudok segítek,vagy tapasztalatot osztok meg, tippet adok a többieknek, mert tudom,hogy jó érzés, még ha egy idegen is válaszol a távolból,ha épp padlón vagy, vagy éppen veled együtt örül.
2011. febr. 12. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
mert a párom becsajozott depresszios vagyok bőgök meg netezek
2011. febr. 12. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

Nem vagyunk bulizós típusúak párommal, ezért, amikor épp kütyüzik valamit a gépén, felugrok, hogy van-e valami érdekes. (laptopon, ha valaki kötekedni akarna :) )

21/L (és 27/F)

2011. febr. 12. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!