Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mivel tudom élvezetesebbé...

Mivel tudom élvezetesebbé tenni az életemet?

Figyelt kérdés

takaritani tudok, és magammal foglalkozni(torna, pakolások stb), de olyan unalmas az életem, nem történik semmi. bulizni nem akarok a fiatalokkal már van barátom akinél lakok és ő mondjuk idősebb, nem is jönne el velem. mit tudnék tenni a szabad időmben?? annyira unalmas minden.

18L


2011. febr. 11. 14:29
1 2 3 4
 31/37 A kérdező kommentje:
ja és 2 éve élek falun, eddig városban laktunk, nagyon hiányzik:(
2011. febr. 11. 15:34
 32/37 anonim ***** válasza:
Na jó. A horgolás kötés nyugtat is amugy.Ha jól vagytok akkor ott nincs baj,csak valami aktivitást,valami "hu de jó most van egy célom" és ezt véghez is viszem módon....sok sikert
2011. febr. 11. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
100%

Elég nyilvánvaló, mi a te bajod.

Válaszold meg ezt a kérdést:


Mi a célod az életben?


Erős a gyanúm, hogy nincs ilyen. Apukám erre mondja, hogy "úgy élsz, mint egy kaktusz". Értsd: létezel, de nem csinálsz semmit. A takarítás, főzés, kapálás nem életcél, hanem pótcselekvés. El lehet így vegetálni néhány évtizedet, csak nincs sok értelme.


Van internetetek. Kapd össze magad, és nézz körül, milyen online tanfolyamok indulnak mostanában, amik hasznosak. Tanulj meg valamit, és kezdj el azzal foglalkozni.


Én is hasonló cipőben jártam, majdnem ráment a kapcsolatom, mert hiába volt minden nap háromféle főtt étel, csillogó tisztaság, unatkoztam, rosszkedvű voltam és ebből kifolyólag ideges.

Aztán amikor már elég sokat hallottam apámtól, hogy olyan vagyok, mint egy kaktusz, nekiestem az internetnek, megtanultam honlapot készíteni. Nehéz menet volt, ott kezdődött, hogy a sok angol nyelvű szakszöveget nem értettem, szóval az elején még csak kb. szótáraztam :D

Aztán idővel a helyükre kerültek a dolgok. Ma már pénzt is keresek ezzel, és látom a célom, mert megjelenési lehetőséget adok másoknak, ami szerintem jó. Igaz, néha a takarítás elmarad, és gyakran előfordul, hogy csak valami sajtos tésztát csinálok ebédre. Mert van jobb dolgom is.

Érdekes, a páromnak fel se tűnik, hogy nincs az a rend és tisztaság, mint régen. Az viszont igen, hogy kiegyensúlyozott, jókedvű lettem.


Biztos neked is vannak céljaid, álmaid, csak épp elfelejtetted őket. Abból amit leírtál, egyértelmű, hogy pont most kell nekiállni megvalósítani őket. Fiatal vagy, tanulékony, nincs gyerek, aki lefoglalna. Keresd meg a helyed a világban, keresd meg a hivatásod.

Rögtön nem fogsz unatkozni :)

2011. febr. 11. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:

"amiket leirtatok mindet csinálom. és nem vagyok eltartva, irtam hogy külön élek a párommal mi egymást tartjuk el. de azért kössz"

Mármint ő tart el téged, nem? Mivel írtad, h tanulsz és nem dolgozol, akkor te aligha tartod el magadat vagy őt. esti tagozat mellett pedig k*rvára ráér dolgozni az ember.

2011. febr. 12. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 A kérdező kommentje:
ráérek igen, ezt is irtam, és azt is irtam hogy itt nincs lehetőség, én mindent megteszek, állandóan nézem hogy van e állásajánlat és ha van jelentkezem...de ti városiak amig nem tapasztaljátok meg saját bőrötökön milyen faluban élni nem tudjátok felfogni milyen nehéz itt élni...
2011. febr. 12. 13:15
 36/37 anonim ***** válasza:
Miért nem mész vissza a városba? Ott miért nem jó? Ha nehéz segíts magadon és Isten is megsegít!
2011. febr. 13. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 A kérdező kommentje:
Ha lenne pénzem már rég elhuztam volna innen:( most munkahely után keresek, van egy de az ha megvan csak márciusban kezdődik.
2011. febr. 14. 10:09
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!