Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mivel tudom élvezetesebbé...

Mivel tudom élvezetesebbé tenni az életemet?

Figyelt kérdés

takaritani tudok, és magammal foglalkozni(torna, pakolások stb), de olyan unalmas az életem, nem történik semmi. bulizni nem akarok a fiatalokkal már van barátom akinél lakok és ő mondjuk idősebb, nem is jönne el velem. mit tudnék tenni a szabad időmben?? annyira unalmas minden.

18L


2011. febr. 11. 14:29
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:

nem csak bulizni lehet.

én pl elmegyek a barátnőimmel kávézni, teázni, beszélgetni.

lehet olvasni is, filmet nézni, valami új hobbit találni, varrni tanulni.

pl az ELO-nál van egy csomó jó tanfolyam.

de tényleg el lehet menni dolgozni, akár takarítani, vagy gyerekre vigyázni. gondolom a pasid se túlzottan élvezi, h ő tart el!

2011. febr. 11. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
Nem belekötés csak azt kérdeztem miért hazudozik!!!???Azt irja apasijával él és idösebb,aztán mikor valaki azt mondta hogy eltartott,már nem is él vele,és egymást tartják el,,,,nekem sincs munkám,csak a férjem dolgozik,egész nap itthon vagyok,mosok fözök takarítok,neha elmegyek sétálni,sütök-fözök,olvasok,net-ezek,soha nem unatkozom!Valakinek nincs fantáziája "élni" feltesz egy ilyen kérdést,és még hazudozik is,,,,ez a felháborító!
2011. febr. 11. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
Tanulj meg sütni,főzni.
2011. febr. 11. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
kötni,horgolni????
2011. febr. 11. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 A kérdező kommentje:

nemtudom szerintem nem hazudtam.

Faluban élek, szoktam kapáni mivel van kertem, de most nincs jó idő. Munka után keresek és itt van igazatok van, de nem vesznek fel arra a munkára. Nagy áruházak nincsenek, a legközelebbi pedig tele van. Tudok sütni főzni, minden nap főzök. Én az egymás eltartását ugy értettem, hogy a párom keresi a pénzt én meg mosok főzők takaritok rá. szerintem ez normális. de annyi szabad időm marad és nemtudok itt mit kezdeni magammal. nem a párkapcsolattal van gond, hanem h faluban élek és semmi lehetőség nincs. ha dolgoznék és lenne pénzem akkor valamivel jobb lenne a helyzet, mert el tudnék menni egy városba. ahol táncra beiratkozhatnék, ez tetszik, de itt nincs lehetőség, ezt lehet nehéz felfogni vagy elfogadni de ez van.

2011. febr. 11. 15:10
 26/37 anonim ***** válasza:
Sorry,elismerem én értettem félre,külön élsz a pároddal,bocs,egymást tartjátok el azt viszont nem értem,de nincs is semmi közöm hozzá,köss horgolj,és add el,nagyon szép dolgokat lehet csinálni,én is azt szoktam....
2011. febr. 11. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
a youtube-on tanultam meg horgolni! és nagyon élvezem,csak egy tü meg fonal kell hozzá....:-)
2011. febr. 11. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim válasza:
Neked barátokra lenne szükséged.Aki városban él fel se tudja fogni milyen falun,amikor a legközelebbi város 15Km és ott is csak nyáron működik minden,még a munkahelyek is.Én 5 éve költöztem egy alföldi városból,egy balatoni faluba.Van melóm de a többi kész depresszió.nem igénylek nagy társaságot de barát nélkül rossz,pedig az élettársamat imádom.Szerintem nálad is a ,,csak ketten vagyunk a pasimmal,,a gond.Magányos vagy,és nem érzed magad hasznosnak.Gondolom én.
2011. febr. 11. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
Hány éves a barátod? Az is sokat számít,mert ha jóval idösebb töled,és unalmas az életed mellette,akkor ott valami nem jó,ezen is gondolkodj el.
2011. febr. 11. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 A kérdező kommentje:
Sokat gondolkodtam már a páromról és rólam. 17évvel idősebb, de nem tűnik fel, ugyan ugy elhülyülünk mint a tesóimmal, nem érezzük hogy más korcsoportból vagyunk, rájöttem ezzel nincs baj. szeretjük egymást, én egy kicsit öregszem hozzá ő meg fiatalodik énhozzám Azt a horgolásost megnézem majd:D ovis koromban imádtam horgolni:D
2011. febr. 11. 15:31
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!