Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mivel tudom élvezetesebbé...

Mivel tudom élvezetesebbé tenni az életemet?

Figyelt kérdés

takaritani tudok, és magammal foglalkozni(torna, pakolások stb), de olyan unalmas az életem, nem történik semmi. bulizni nem akarok a fiatalokkal már van barátom akinél lakok és ő mondjuk idősebb, nem is jönne el velem. mit tudnék tenni a szabad időmben?? annyira unalmas minden.

18L


2011. febr. 11. 14:29
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egyszerűen csak nincs hobbid (legalábbis nem írtad). A torna, pakolászás, tanulás okés, de egy jó hobbi, ahol kiengedheted a fáradt gőzt, senkinek nem árt. Lehet ez bármi, amihez kedved van, valamilyen képzőművészet, kirándulás, kertészkedés, tánc, zenélés, esetleg valamilyen klubba való belépés... akármi, nem tudom, mi érdekel.

Én anno önkéntes kisegítőnek jelentkeztem a helyi állatmenhelyhez, nagyon jó volt, imádom az állatkákat, és ott hasznosnak érezhettem magam, úgy, hogy azzal foglalkoztam, amit szeretek.

2011. febr. 11. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
77%
Nem lehet,hogy te igazából a kapcsolatodat unod?
2011. febr. 11. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
100%
Elsőként is, 18 éves vagy, keress magadnak a korodhoz megfeleő férfit, aki esetleg bulizni is elmegy veled. Élj normális életet ahogy egy 18 éveshez illik, ne egy idősebb ember mellet savanyodj.
2011. febr. 11. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
69%
"a barátom akinél lakok és ö mondjuk idösebb"----"írtam hogy külön élek,és a barátommal mi egy mást tartjuk el"----ez érdekes,elöször el kellene dönteni hogy pontosan mit is fogsz itt beadni a jónépnek,,,,jajj kislány unalmas az életed? Menj a kertbe kapálni!!!!Te szegény!
2011. febr. 11. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
69%
Fel nem fogom mért kell ennyire bunkónak lenni...első is hogy kezdte...és ha nem akar szórakozni? Szíve joga, írta, hogy miket csinál, ne süssétek már rá, hogy nem csinál semmit!Annyira bírom, ha valaki feltesz egy kérdést, jön a sok pampogó aztán jól lehurrogja..na most lehet utálkozni de nem izgat, inkább azon tűnődjetek, mért kell mindjárt neki esni a másiknak...Kérdező: szerintem is, ha melózni akarsz, akkor járj személyesen is utána a dolgoknak, neten is van rengeteg hirdetés(de vigyázz, sok a kamu, de ki lehet szűrni, hogy melyik az), hivogasd fel a tel.számokat a hirdetéseknél, ha más nincs, tényleg menj el gyors étterembe, multiba, amíg nem találsz jobbat...amúgy meg sporttal tudod élvezetessé tenni, úszás, vagy jön a jó idő bringázás, én ezeket szoktam, és nagyon üdítő..ennyi jut most eszembe...szia
2011. febr. 11. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
64%
Nem kéne bunkónak lenni. Feltesz egy kérdést, illene nem belekötni (a semmibe), hanem hasznos tanácsokkal ellátni. 18 évesen pedig még nem kell felnőttnek lenni, dolgozni, meg még valaki olyan marhaságot is írt, hogy szüljön. Gondolkodjatok már kicsit.
2011. febr. 11. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
77%
Hány éves a pasid? én is hasonlo cipőben járok. nem tudok mit csinálni
2011. febr. 11. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
46%
18 évesen a szülők mellett kellene lenni egy korodnak megfelelő pasival. Szórakozni, tanulni és pasizni nem egy öreg kandurral.
2011. febr. 11. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 Cory Rose ***** válasza:
51%

A válasz írója 76%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 14:50


A szüleitől él külön nyilván, a barátjával.


Valamit hobbit kellene találnod. Az ilyesmi, hogy takarítás, torna és hasonlók szerintem csak arra jók, ha valaki tényleg annyira unatkozik, valamivel elmenjen a nap... De szerintem több értelme lenne valami hasznosat csinálni.

2011. febr. 11. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
77%
Elhiheted nekem, hogy pár év múlva ezt bánni fogod. 18 évesen üres az életed, ha unatkozol. A legszebb éveid pazarlod el.
2011. febr. 11. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!