Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mivel tudom élvezetesebbé...

Mivel tudom élvezetesebbé tenni az életemet?

Figyelt kérdés

takaritani tudok, és magammal foglalkozni(torna, pakolások stb), de olyan unalmas az életem, nem történik semmi. bulizni nem akarok a fiatalokkal már van barátom akinél lakok és ő mondjuk idősebb, nem is jönne el velem. mit tudnék tenni a szabad időmben?? annyira unalmas minden.

18L


2011. febr. 11. 14:29
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
60%

menj el dolgozni

tanulj


ha még mindig unatkozol dolgozz És tanulj egyszerre


jah,hogy az fárasztó? hát sorry...

2011. febr. 11. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 A kérdező kommentje:

és miért is kell bunkónak lenni?

tanulok... esti tagozaton és miért?? mert dolgozni AKAROK, csak nincs hol.

2011. febr. 11. 14:36
 3/37 anonim ***** válasza:
84%

Engem az kapcsol ki és egyben szórakoztat, ha sütök.

Persze az utána való mosogatás már nem annyira kellemes

2011. febr. 11. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
33%
ez jó.....!!!!:-) dolgozz, tanulj, olvass, sétálj, netezz ,takaríts, fözz ,még azt sem ajánlható hogy szülj babát mert aki ilyen felfogású 18 évesen annak még nem való gyerek! Ja és ami a legfontosabb:"NÖLJ FEL!"
2011. febr. 11. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
64%
Hajh, az eltartottak élete...
2011. febr. 11. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 A kérdező kommentje:
amiket leirtatok mindet csinálom. és nem vagyok eltartva, irtam hogy külön élek a párommal mi egymást tartjuk el. de azért kössz
2011. febr. 11. 14:45
 7/37 anonim ***** válasza:
69%
valami kreatív elfoglaltság? Varrás, kötés, gyöngyfűzés?
2011. febr. 11. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
90%

14:42-es :DD!


Kérdező, én is itthon vagyok sajnos, pályakezdő munkanélküliként. Én ezeket szoktam csinálni: takarítok minden nap (ez leköt másfél órára átlagban), netezek, puzzle-t szoktam még rakni (igaz most végeztem egy 1500-dbossal de beleakarok fogni egy 3000-be), jogsit csinálok, sorozataimat nézem, főzök, futni szoktam még meg néha step padozni.

Ez így naggyából kitölti a napomat:D

2011. febr. 11. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
76%
Figyelj. Suliba jársz az ok. Dolgozni szintén lehetne...hidd el, csak nagyon akarni kell. Nem téged fognak megkeresni az állásajánlatokkal. Mindenki annyira mondja, h. így nincs munka úgy nincs munka. A fenéket nincs. Én is úgy volta vele néhány hónapja, h. "jaj, nincs munka, nem találok". Aztán egyszer csak elkezdtem haverkodni a nővérem barátjával, aki egyébként annyira nem szimpatikus, és lám...megkedvelt és beprotezsált, és máris van munkám. Ez van, seggeket nyalni, de tövig. Úgy,hogy a négy fal között ülsz tényleg nem lesz munkád. Menj társaságba, szórakozni (óó igen, szórakozni, mert tudod azt nem csak a pasinkkal lehet, ne legyél már ennyire papucs), ismerkedni minél több emberrel, kedvesnek aranyosnak kell lenni, elhinted mindenhol, hogy te munkát keresel és rövid időn belül lesz munkád, ezt hidd el nekem. Biztos van a közeledben egy gyár, van ruha vagy cipőüzlet, mcdonalds, tesco, vagy valamilyen áruház. Hidd el, hogy keresnek dolgozókat, csak puncsolni kell. Az egy dolog, hogy te mondjuk nem vagy az a nyájas típus, én se, de ha munka kell ezt félreteszem. Így legalább ismerőseid barátaid is lesznek, mindjárt lesz kivel beszélgetni, meg a szabadidőt valahogy eltölteni.
2011. febr. 11. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
77%
Tanulj meg új recepteket, főzz, süss. Engem ez nagyon boldoggá szokott tenni:) Iratkozz be táncolni esetleg. Én tudok egy helyet, különféle latintáncokat lehet tanulni mindössze 6 ezerért egy hónapban (az összes figyelmedet elvonja a problémákról). Készíts saját kezűleg dolgokat otthon, pl. varrj egyedi dolgokat és rakd fel Meskára. Esetleg tanulj egy idegennyelvet autodidakta módon. Rendezd át a lakást, fess a falra különböző motívumokat, csinálj saját kezűleg faliképet szép, különleges mintázatú papírok, gyöngyök segítségével, amiket dekorboltokban kaphatsz:) Ezek nagyon jó kikapcsolódási lehetőségek.
2011. febr. 11. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!