Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért érzem azt hogy mindenhol...

Miért érzem azt hogy mindenhol nekem kell alkalmazkodnom?

Figyelt kérdés

Lehet hülyén írtam le a kérdést és kicsit érthetetlen,de én úgy érzem hogy akárhova megyek mindenhol meg kell huznom magam és nem lehetek önmagam!Legyen az egy munkahely,látogatás a rokonoknál,vagy régi ismerős,elegem van abból hogy mindenhol meg kell játszanom magam,mert ha önmagam vagyok és felszabadult akkor mindig rámszoltak fiatalabb koromban.Lehet hogy ez így berögzült?Én nem tudom,de marha idegesittő hogy automaice disztigválom magam,mint valami hülye gyerek!Pedig már 27 éves vagyok!

Az alkalmazkodást nem úgy értem hogy nem vagyok képes rá,csak egyszerüen úgy érzem,hogy mások nem tudnak én hozzám és mindig nekem kell hozzájuk!Vagy csak egyszerüen nincs önbizalmam?


2011. febr. 11. 11:29
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

11.59-es indent jól leírt, ezen az úton indulj el. Van egy csomó önismereti drámacsoport. A rokonokkal pedig a lehetőség szerint találkozz minnél kevesebbet.

Nemet mondásra pedig ajánlok egy jó könyvet: Hétköznapi pszichológia sorozat: Merj nemet mondani.

2011. febr. 11. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!A könyvet megnézem,talán ncor-ról le lehet tőlteni!
2011. febr. 11. 15:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!