Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak véleményére lennék...

Férfiak véleményére lennék leginkább kiváncsi, nem tudom, ezt mire véljem?

Figyelt kérdés

A helyzet az, 25 éves nő vagyok, van egy férfi ismerősöm akivel látásból ismerjük egymást, csak köszönő viszonyba vagyunk, nem beszéltünk még, de nekem nagyon tetszik( ő nem tudja, max sejti). Ez a pasi már elvált vagy válófélben van, ő 34 éves, és van egy 4 éves kislánya( nem tudok sajnos az illetőről túl sokat, csak amit másoktól hallottam ami kb ennyi).

3 napja megjelöltem őt egy közösségi oldalon, kiváncsi voltam visszaigazol-e, mert nem lenne kötelező, ugye személyesen nem is ismer... visszaigazolt, előtte figyeltem pár napot, hogy lehet-e vmi nő az életébe vajon, van-e valami rá utaló dolog, közös kép, vagy akármi, de semmi, sok linket osztott meg, de ezenkívül semmi mást.

Amikor visszaigazolt nekem, h ismer, utána a kislányáról megosztott néhány képet az üzenőfalán (ő nem tudta hogy én tudom h házas volt és van gyereke:-))

Na most, úgy éreztem h azért teszi ki a képeket, h lássam h neki van gyereke, és ezáltal elzárkózna mindentől, emiatt rosszul érintett az egész. A gyereke egyébként egyáltalán nem zavar engem, szimplán az a furcsa, hogy előtte semmi képet nem rakott ki róla, mikor ismerősöm lett, rögtön elkezdte felpakolni a képeket - amúgy 1.5 éve van fent ezen az oldalon. A kérdésem az volna, hogy ezt mire vélhetem? Hogy "le akar rázni" ezzel, tényleg elzárkózna tőlem,jelzi h van gyereke vagy h jó a családi élete mégis, vagy csak szereti a gyerekét, és azért teszi ki a képet, és semmi jelentősége nincs, nem rám irányul az egész? Elnézést ha zavaros a történetem, nem tudtam hirtelenjében jobban megfogalmazni, remélem azért érhető vagyok :-)


2011. febr. 9. 22:20
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy van ehhez közöd, de ha van,akkor lehet, csak tisztázni akarta, és nem biztos, hogy azért rakta ki, mert nem vagy neki szimpatikus. (N)
2011. febr. 9. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

Hát igen, három lehetőség van.

1. Semmi köze a képeknek hozzád. Ezesetben nem tudja, hogy tetszik neked.

2. Sejti a dolgot, ezért tájékoztatásnak szánta, hogy ezt tudd róla, hátha akkor már nem is kell (szeretné, hogy tudd, de szeretne ennek ellenére tőled valamit).

3. Sejti a dolgot, ezért fejbekólintásnak szánta, hogy hagyd békén.


Én a legkevésbé valószinűnek az utolsó verziót tartom. Akkor bejelölte volna, hogy házas, aztán szevasz.

De ha miattad tette fel, akkor azt szeretné, hogy lásd a lányát, ezesetben nem vagy közömbös.

Ha legközelebb látod, akor szólitsd meg, mondd, hogy "nem is tudtam, hogy van egy ilyen gyönyörű nagylányod!" Aztán meglátod, mit reagál és máris van egy téma, amivel meg lehet szólitani... Ő meg ha akar valamit, máris érzi, hogy téged nem zavar a gyereke, elfogadod, tetszik. Szóval ez jó nyitás lenne. Ha távolságtartóan reagál, akkor nem sejt semmit, de legalább felhivtad magadra a figyelmét...

2011. febr. 9. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

Jájjjjj! Ezek a mindenható közösségi oldalak! :D

A gyerekekről közzétett fotóknak valószínűleg semmi köze nincs hozzád, mint ahogy az sem jelenti, hogy esetleg tetszel neki, hogy visszajelölt.

Engem is jelöltek már be olyanok, akiket csak látásból ismertem, én nagy naívan és meggondolatlanul visszajelöltem őket. Ha tudtam volna, hogy az ilyen dolgokba ennyi mindent bemagyaráznak az emberek...! :(

2011. febr. 9. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

22:56-osnak

Igen, nekem is a 3 alternatíva jutott eszembe, de mivel pesszimista vagyok egyből nekem a 3. variáció volt a legelképzelhetőbb :-) no de akkor valóban elég lett volna kicsapnia h házas, vagy kitenni egy képet a feleségéről-barátnőjéről vagy akármi.


Az meg hogy az emberek sokat belemagyaráznak egy ilyen helyzetbe... háááát... való igaz :) de csak mert egy ismeretlen illetőre, aki nagyon tetszik, jobban odafigyel az ember, és mivel csak ennyi információ esik közre amit a közösségi oldalon csinál, ennyit tud az ember forgatni. :)


köszönöm nektek is a választ!

2011. febr. 9. 23:08
 15/19 anonim ***** válasza:
Az en parom is 34 volt,amikor osszejottunk es neki is volt fennt kep az iwiwjen a lanyarol, nincs ebben semmi. Szereti a gyereket,ezert felrakta. Meg azt sem mondanam ,hogy tajekoztatasul szanta neked.
2011. febr. 9. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Szereti a gyereket, ezért felrakta a képet. Nincs ebben semmi...

Persze, igazatok lenne, ha eddig VALAHA felrakott volna képet. De eddig nem és 1,5 éve fennvan...

2011. febr. 9. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

semmi köze hozzád ak épeknek. és van még egy olyan lehetőség is a 20:56-os kommentre reagálva, hogy "tetszel neki, és ettől teljesen függetlenül felrakta a képeket", meg egy olyan is "hogy nem tetszel neki, és ettől teljesen függetlenül felrakta a képeket".

Valószínűleg még x ember visszaigazolását intézte aznap... mindig azt hisszük, hogy mi vagyunk a világ közepe, aztán csalódunk, mikor kiderül, hogy tőlünk függetlenül is megtörténnek dolgok ;)

2011. febr. 10. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Szerintem azért rakta ki a fotókat a gyermekéről mert szereti. Szerintem egy nő szemében is sokat jelent, hogy gondoskodó, szerető édesapa marad az illető, ha tönkrement a kapcsolat a feleségével akkor is. Rakhatott volna ki csak magáról fotókat, de nem így tett. Lehet benne olyan üzenet, hogy aki engem szeretni akar, el kell, hogy fogadja a gyermekemet is! Nekem szimpatikus, hogy nem szingli pasinak tünteti fel magát (így a képek alapján) hanem egyedülálló édesapaként! Nem lényegtelen különbség!
2011. febr. 10. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Én valószínőnek tartom, hogy célzatosan rakta ki, de tényleg azért, hogy lásd, mi a pálya. Szerintem tegyél föl valami linket (klipp vagy hasonlók) és lehet, hogy "lájkolja":)

Amúgy pedig chatbe bonyolódnék vele, ha tetszene az illető, sőt, tán meg is jegyezném, hogy milyen aranyosak a képek a gyerkőcről. Egyrészt örül, hogy dícsérik a lurkóját, másrészt pedig jó téma.

2011. febr. 10. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!