Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak véleményére lennék...

Férfiak véleményére lennék leginkább kiváncsi, nem tudom, ezt mire véljem?

Figyelt kérdés

A helyzet az, 25 éves nő vagyok, van egy férfi ismerősöm akivel látásból ismerjük egymást, csak köszönő viszonyba vagyunk, nem beszéltünk még, de nekem nagyon tetszik( ő nem tudja, max sejti). Ez a pasi már elvált vagy válófélben van, ő 34 éves, és van egy 4 éves kislánya( nem tudok sajnos az illetőről túl sokat, csak amit másoktól hallottam ami kb ennyi).

3 napja megjelöltem őt egy közösségi oldalon, kiváncsi voltam visszaigazol-e, mert nem lenne kötelező, ugye személyesen nem is ismer... visszaigazolt, előtte figyeltem pár napot, hogy lehet-e vmi nő az életébe vajon, van-e valami rá utaló dolog, közös kép, vagy akármi, de semmi, sok linket osztott meg, de ezenkívül semmi mást.

Amikor visszaigazolt nekem, h ismer, utána a kislányáról megosztott néhány képet az üzenőfalán (ő nem tudta hogy én tudom h házas volt és van gyereke:-))

Na most, úgy éreztem h azért teszi ki a képeket, h lássam h neki van gyereke, és ezáltal elzárkózna mindentől, emiatt rosszul érintett az egész. A gyereke egyébként egyáltalán nem zavar engem, szimplán az a furcsa, hogy előtte semmi képet nem rakott ki róla, mikor ismerősöm lett, rögtön elkezdte felpakolni a képeket - amúgy 1.5 éve van fent ezen az oldalon. A kérdésem az volna, hogy ezt mire vélhetem? Hogy "le akar rázni" ezzel, tényleg elzárkózna tőlem,jelzi h van gyereke vagy h jó a családi élete mégis, vagy csak szereti a gyerekét, és azért teszi ki a képet, és semmi jelentősége nincs, nem rám irányul az egész? Elnézést ha zavaros a történetem, nem tudtam hirtelenjében jobban megfogalmazni, remélem azért érhető vagyok :-)


2011. febr. 9. 22:20
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
szerintem csak most volt ideje felrakni. vagy kedve. nem hiszem h köze lenne hozzád
2011. febr. 9. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
csak az h sokat járt fel, sokat posztolt, és soha semmilyen magánjellegű dolgot nem tett ki, aztán elfogad, és hirtelen megnő a kislányáról feltöltött képek száma, nekem olyan lerázósnak tűnt az egész.
2011. febr. 9. 22:27
 3/19 anonim ***** válasza:
szerintem sem miatar tette ki oket.
2011. febr. 9. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi koze hozzad ennek...
2011. febr. 9. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!
2011. febr. 9. 22:29
 6/19 anonim ***** válasza:
Szerintem se,úgyhogy nem kell aggódni:)
2011. febr. 9. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem belépett, hogy feltöltse a kislányáról a képeket, és éppen akkor jelölted be, hát visszaigazolt. A két dolog között nincs összefüggés.

Ha talán-esetleg mégis köze lenne hozzád a dolognak, akkor sem hiszem, hogy lekoptatásnak szánta volna. Inkább csak tájékoztatásnak.. Nem minden 25 éves nő örül, ha az elvált, 34 éves kiszemeltjének gyereke is van, mert ez nyilván azt jelenti, ő már csak második lehet.

Szóval ha le akarna koptatni, akkor nem jelöl vissza:)

2011. febr. 9. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Én ugyan nő vagyok, de válaszolok.

Nem hiszem, hogy te miattad tette volna ki a képeket. Ha nem ismer csak látásból, nem is biztos, hogy tudja, hogy tetszik neked.

Nekem is van úgy, hogy fent vagyok a közösségi oldalon, és nincs kedvem feltenni képet, pedig jó lenne. Pl. : a kisfiamnak egy hónapja volt a szülinapja. Az uncsim a keresztanyja, de mivel messz lakik tőlünk, mondta, h a képeket tegyem már fel. Nah, ma tettem fel, 1 hónap után, mert most volt hozzá kedvem.

Szerintem semmi jelentősége.

Chatelj vele! És akkor még az is kiderül, hogy tetszel-e neki, vagy, hogy vna-e számára valaki, aki tetszik neki.

2011. febr. 9. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

jaj de kedvesek vagytok!

a képek akkor még nem voltak kint mikor bejelöltem őt. elfogadott, de egyébként nagy nehezen, mert még posztolt akkor is mikor én őt bejelöltem, szerintem gondolkozhatott h visszaigazoljon-e vagy sem, mert neki az ismerősei mindd olyanok akiket személyesen ismer.

Na, és másnap kezdett el töltögetni fel a gyerekről képet. erre gondoltam én is, h talán tájékoztatásnak szánja, mert nem sok fiatal nő viseli el hha gyereke van a párjának- engem ez komolyan nem zavarna!

csak rosszul esett kicsit, mert tényleg úgytűnt mintha "jelezni akarná" h családja van, vagy akármi, dehát akkor csak tenne fel a feleségéről képet vagy kiírná h házas, kapcsolatban, akármi, nem?:)

2011. febr. 9. 22:37
 10/19 A kérdező kommentje:
jaj, és ment mindenkinek a zöld kéz!
2011. febr. 9. 22:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!