Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek az összeköltözéssel?

Mit tegyek az összeköltözéssel?

Figyelt kérdés
Szerintetek mit tegyek 6 hónapja van párkapcsolatom és a párommal 1 helyen dolgozunk csak vitatkozunk de mindenféle képen össze akar költözni ! nagy vitáink szoktak lenni és már a szakítás gondolata is felmerült bennem és sokan mondták ,hogy hagyjam ! tegnap kibékültünk de nem tudom hogy érdemes-e lenne összeköltözni!szeretem de nem tudom,hogy célszerű lenne-e összemenni mert kitudja ,hogy ott mi lesz!tőlem már várja a választ de én nemtudom jelzővel háritótam ! szerintetek mit tegyek !
2011. febr. 9. 15:41
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki ennyire bizonytalan, akkor nem szabad összeköltözni!
2011. febr. 9. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha már most ennyit marjátok egymást, gondolj bele, mi lesz később, mnapi 254 órában... Hiszen együtt keltek, együtt dolgoztok, együtt éltek, együtt fekszetek... Ez még alapból jól működő kapcsolatnak is elég nagy erőpróba...
2011. febr. 9. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
"nagy vitáink szoktak lenni és már a szakítás gondolata is felmerült bennem" Ez nem az az állapot, amikor ideális összeköltözni valakivel. Szerintem nem kéne. Ha szeretnél vele elaludni, mellette ébredni, hozzá hazamenni, akkor igen. De így...
2011. febr. 9. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!