Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan reagálnál ha ez történn...

Hogyan reagálnál ha ez történne veled?

Figyelt kérdés
Tegyük fel, hogy valamilyen véletlen folytán tudomásotokra jutna, hogy a párotok mondjuk 2 évvel ezelőtt hosszú ideig megcsalt volna titeket. Nem egy kis botlás, nem egy buli utáni félrelépés, hanem hónapokig tartó viszony lett volna. Fájna még most is? Tudnátok még bízni a párotokban? Vagy, mivel már befejezett a dolog, így nem tulajdonítanátok neki jelentőséget?
2011. febr. 9. 13:13
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:

Nem könyörög, maradni akar, állítólag megbánta, van gyerek.

Ezek után nem tudom hogy bízzak meg benne. Pontosan ez jár a fejemben: mi lesz ha megint megcsinálja és megint olyan ügyesen, hogy semmit sem fogok sejteni. Ez nem egy botlás a szememben, hanem módszeres, hosszútávú hazugság.

2011. febr. 9. 13:36
 12/22 anonim ***** válasza:
13:34 Talán rosszul értelmezel... :):):)
2011. febr. 9. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%

"Ez nem egy botlás a szememben, hanem módszeres, hosszútávú hazugság."


Hát, igen. Pont ezért én nem bocsátanék meg neki. Vagyis nem is az, mert egy idő után lehet, de bízni soha többé nem tudnék benne. És a kapcsolat egyik alapja a bizalom, ha az nincs meg, akkor megette a fene. Nem irigyellek most... de fel a fejjel, biztosan lesz jobb is.

2011. febr. 9. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Megbeszélném vele, de tény h.nem tudnék benen bízni, na meg elvette a tiszteletet.Bár nővérem mindig azt mondja, nem az a lényeg h. megcsalnak, hanem az h. hozzád megy haza és veled úgy bánik ahogyan azt te szeretnéd.Én nem így gondolom,de valakinek biztos ez a jó.
2011. febr. 9. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

Valójában ezt csak te tudhatod,hogy pontosan mit is érzel... Te tudod,hogy jobb e ha megy vagy az jobb ha marad. Tanácsot adni talán tudunk,de azt már te döntöd el hogy betartod e. Minden esetre,dönts úgy hogy neked és a babádnak jó legyen... Ne azt nézd ő mit akar,hanem azt hogy te tudsz e még vele élni ezek után.


Én egy évvel ezelőtt "csak" egy idegen tel.számot találtam,amit felhívtam és nő szólt bele. Nem tudom mi történt köztük. Kérdeztem mind a 2 azt mondták semmi,mondtam a páromnak hogy az egészben az bántott,hogy álnéven volt beírva. Piti dologból jöttem rá,tényleg apróság volt,amiből rájöttem,hogy ez vmi idegen lehet,de a mai napig nem tudok megbízni a páromba. Együtt vagyunk,én hála istennek nem tudom hogy mi történt úgy mint te,de bánt engem is egy ilyen kis semmiség,hogy megalázott. Ha nekem kiderülne majd hogy ki volt meg hogy mi volt,esküszöm,kihajítanám úgy,ahogy illik.

2011. febr. 9. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
Nekem az a lényeg, hogy őszinte legyen és megbízhassak benne. Az vajmi kevés, hogy hozzám jön haza, esetleg egy másik nő után. :S
2011. febr. 9. 13:54
 17/22 anonim ***** válasza:
52%

Ha józanul tudnék gondolkodni akkor elküldeném, hiszen ez "nem csak egy félre lépés volt".


Viszont ahogy magam ismerem-bár ez nem jó-tuti, hogy megbocsájtanék, már amennyire lehet ilyen helyzetben. De megbízni benne ugyanannyira sose tudnék már. És itt lehet, hogy megint elgondolkoznék, hogy bizalom nélkül van-e értelme egy kapcsolatnak!?

2011. febr. 9. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

szerintem fontos szempont:

ő mondta el, vagy kitudódott?

2011. febr. 9. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
Kitudódott, aztán ő elmondott pár dolgot még, mikor nyilvánvaló volt, hogy letagadni lehetetlen.
2011. febr. 9. 14:12
 20/22 anonim ***** válasza:
100%
kidobnám. teljesen mindegy hogy mikor történt a dolog...tegnap, vagy éppen 2 évvel ezelőtt. a lényeg ugyanaz: elárult!
2011. febr. 9. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!