Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan reagálnál ha ez történn...

Hogyan reagálnál ha ez történne veled?

Figyelt kérdés
Tegyük fel, hogy valamilyen véletlen folytán tudomásotokra jutna, hogy a párotok mondjuk 2 évvel ezelőtt hosszú ideig megcsalt volna titeket. Nem egy kis botlás, nem egy buli utáni félrelépés, hanem hónapokig tartó viszony lett volna. Fájna még most is? Tudnátok még bízni a párotokban? Vagy, mivel már befejezett a dolog, így nem tulajdonítanátok neki jelentőséget?
2011. febr. 9. 13:13
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

kitenném azonnal

nem érdekelne h már vége meg hogy 2 éve volt

nincs olyan indok amiért ez megbocsátható

2011. febr. 9. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Mindegy, hogy mikor történt, repülne a szépfiú...
2011. febr. 9. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
nehogymár ezek után megbízz benne, lapát.
2011. febr. 9. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
75%

És előtte, vagy alatta (a viszony alatt) köztetek rendben voltak a dolgok? Nem vettél észre rajta semmit?


Egyébként én a "lapát" előtt biztosan megbeszélném vele a dolgot, hogy miért történt, mi történt, stb.

2011. febr. 9. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Előtte rendben voltak, alatta meg (most visszagondolva) szintén. Fel nem fogom, hogy hogy lehetett olyan jó színész. :(
2011. febr. 9. 13:28
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Automatikusan kiraknám... És ebbe az a legszebb hogy akkor sajnos nem is sejtettem... Tehát ment mindent úgy,mint ahogy mennie kell,csak közbe rohadt hülyének voltam nézve. Alap,hogy kiraknám,vagy alázd meg te is.
2011. febr. 9. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
És most mi a helyzet? Könyörög? Maradni akar? Van gyereketek?
2011. febr. 9. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem hülye kérdés ez hogy van e gyerek,már megbocsáss. És ha van akkor mi van? Jó tudom szebb és jobb ha családban nő fel a gyerek,de az nem azt jelenti hogy az anya elől el kell venni a boldogságot. Gyerekkel is meg lehet találni a nagy Ő-t. Szemrebbenés nélkül kiraknám,mert sose tudhatod mikor csinálja ezt megint,lehet megígéri hogy többet nem lesz ilyen,aztán pár hét hónap múlva kezdődik elölről,és te folyamatosan meg leszel alázva,és lehet nem jössz rá megint csak 2 év múlva. Találd meg nélküle a boldogságot! Sok sikert! Ne legyél elkeseredve!! Fel a fejjel:):):)
2011. febr. 9. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
0%
nem kell belőle ügyet csinálni. biztos már megbánta.
2011. febr. 9. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Amíg nem tudod, hogy miért kérdeztem a gyereket, addig leszel szíves, nem a torkomnak ugrani, jó? Én normális hangnemben szoktam itt fórumozni, kérlek, te is próbáld meg, rendben? Köszönöm.
2011. febr. 9. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!