Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Többi lent!

Mit csináljak? Többi lent!

Figyelt kérdés
Nem értem mi baja anyámnak. Ma csak azért lebolondozott mert csütörtöki hangulatom volt. Aztán most este kimentem apához akivel anyám beszélgetett. Anyám meg elkezdi h jajj de megijesztettem h ki az ilyenkor. Mindezt kiabálva. Úgy érzem ki nem áll engem. El akarok menni itthonról. Gyűlölök velük lakni. Van egy párom de ő se régóta dolgozik és nem akarom h eltartson. Nekem sajnos még nincs munkahelyem. Mit tegyek??? Már arra is gondoltam h elszökök.
2011. febr. 8. 18:39
 1/10 anonim ***** válasza:
Tedd félre az önérzeted, és költözz a párodhoz. Aztán keresel munkát, abból a helyzetből már nyugodtabban fog menni.
2011. febr. 8. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát azért ezek még nem olyan nagy problémák ami miatt így kellene gondolnod a dolgokat.Szerintem túlreagálod!
2011. febr. 8. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Akkor milyen szülő az aki a saját gyerekét lebolondozza, csak mert neki úgy tetszik. Egyre tuti megtanított és az az h ne neveljem majd az én gyermekemet. Van egy hugom ő a mindene. Lehet az a baja h nem egy apától vagyunk.
2011. febr. 8. 18:51
 4/10 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?
2011. febr. 8. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
22
2011. febr. 8. 18:57
 6/10 anonim ***** válasza:
költözz el nyugodtan, nem kötelező elviselned a szüleidet.
2011. febr. 8. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
De ez az h pénz nélkül? Kellene egy munka de békés megyébe minden van csak az van kevés.
2011. febr. 8. 19:00
 8/10 anonim ***** válasza:
Kislány :D az Én anyám engem lekurv@zott,pedig mindig tartós kapcsolataim voltak.Válság előtt jól kerestem,újítgattam az Ő házát,Ő meg csak akkor tudott bármi újat venni ha vett föl hitelt vagy adót igazolt vissza.És még azt meri mondani az nem munka amit Én csinálok,bezzeg amikor azt mondom,hogy álljon oda és csinálja utánam,csak hebeg habog meg jópofin vigyorog,hogy jaj nem úgy gondoltam.Menj el majd dolgozni és farolj le.Ennyi.
2011. febr. 8. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
22 évesen már nem elszökni kell, nyugodtan elköltözhetsz. Ha nincs hová, vagy nem tudod finanszírozni magadnak, akkor viszont mérlegelned kell, hogy mit válassz. Lehet, hogy megéri otthon maradni.
2011. febr. 8. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Biztosan nem tart vissza senki. Vállalj munkát és költözz el, akkor nem kell elviselned a szülőket.
2011. febr. 8. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!