Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen velem az anyám?

Miért ilyen velem az anyám?

Figyelt kérdés
Kicsit hosszú lesz, de röviden megpróbálom leírni.Végzős vagyok egy gimiben.Van egy bátyám és egy húgom.Bátyám 20 én 17 húgom 1,5 éves.Anyám elvárja, hogy helyette csináljak mindent, azzal a kifogással, hogy nem tudja húgomtól.Bátyám egész nap számítógépen játszik, SEMMIT! nem csinál ezen kívűl.Én takarítom a saját szobámat, bátyám még erre se képes, az ő szobáját is anyám takarítja.Ha tanulnék, engem ugráltat mindenki és hogyha azt mondom, hogy nem csinálom meg,akkor én vagyok a gonosz és hasonló csúnyább társai.Erre jó példa a hétvége.Elmentem szombaton a barátommal meccsre, utána felmentem hozzájuk.Anyám 8kor hívott, hogy hol vagyok, merthogy húgomtól nem tudta megfőzni a vasárnapi ebédet.Teljesen tönkreteszi az életem, a suliban tiszta rossz jegyeim vannak, mert vagy húgomra vigyázok, vagy az ő dolgait csinálom.Legyetek szívesek segíteni nekem, hogy mit tudnék csinálni!
2011. febr. 8. 17:02
1 2 3
 21/21 A kérdező kommentje:
20: 03! nem a csépé kell neki, mert volt rendes, jó fizető állása, csakhát amióta húgom megszületett egyre jobban kijött ez az énje.
2011. febr. 8. 20:06
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!