Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen velem az anyám? 13l

Miért ilyen velem az anyám? 13l

Figyelt kérdés

amikor beteg vagyok,sohasem enged el orvoshoz.


pedig már régebben is menni akartam mert azt hittem aranyerem van.

persze nem engedett.


viszont mostmár biztos vagyok benne,és ma reggel is úgy kellett kikönyörögnöm hogy hagy mehessek orvoshoz!


azért kiváncsi vagyok,ha kiderülne hogy pl rákos vagyok vagy valami komolyabb bajom van,akkor se engedne el....


meg amikor ma reggel mondtuk neki apával hogy el megyek orvoshoz,még elkezdett veszekedni hogy jaaaj dehogyis,az majd elmúlik magától! mennyél iskolába!


miért ilyen velem?

meg mindig mást véd


pl az iskolában egy nyomigyerek már 3 éve folyton csúfol és ellenem forditotta az osztálytársait is,és egyszer facebook-ra feltettm egy képet,erre a barátjával elkezdtek hozzá kommentelni hogy de csicska vagy már,meg rusnya vagy bújjál el,meg hogy szedd már le azt a képet,egy országot megmentenél vele!


erre már k.rvára elegem lett és mondtam a gyereknek hogy most mit pofázik nekem,a szülei is miatta váltak el -.- ....erre nem mert visszaszólni,másnap meg hazajöttem az iskolából és azzal fogadott az ajtóban hogy elkezdte tépni a hajamat meg elkezdett verni hogy én miket mondok szegény kisfiúnak?! erre ott néztem hogy ez meg miről beszél,erre elkezdte nekem mondani hogy -Annak a kisfiúnak az anyja felhívott hogy te miket mondassz a kisfiának,hogy miatta váltak el!! és mondtam neki hogy dehát az a kis p.cs meg 3 éve piszkál...erre asszongya anyám -És az meg kit érdekel?Akkorse mongyál te csak ilyeneket másoknak!


meg amikor a legjobb barátnőmmel összevesztünk,akkor is még én lettem lecseszve hogy én milyen hülye vagyok,meg gyogyó intézetbe kellene adni hogy ilyen nem normális vagyok


meg színésznő akarok lenni,és amikor ezt elmondtam anyáméknak,kiröhögtek és elkezdett velem ordibálni hogy én semmire sem vagyok jó,meg hogy olyan hülye vagyok hogy belőlem semmi se lesz,még takaritónak is rossz lennék


miért ilyen velem az anyám? utál?


2011. szept. 15. 10:13
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
azt viszont nem tudom miért csinálja,hogy egyik pillanatban még kedves is velem,a következőben meg olyanokat csinál mint amit fent írtam ..
2011. szept. 15. 10:16
 2/17 anonim ***** válasza:
76%
Tipikus probléma, a mai világban ugye elég nagy a munkanélküliség, nekem sincs munkám sajnos, csak egy mellékes valami amit délutánonként tudok csinálni, lehet ez aggasztja őt hogy még semmi elképzelésed sincs az életben. Másik valószínűleg azt hiszi hogy csak szimulálsz azért hogy ne kelljen iskolába menned mert azt hiszi hogy inkább plázáznál meg lógnál helyette, főleg amit a média a fejébe vágott. Orvoshoz már te is elmehetnél egyedül ha annyira akarsz. És hogy téged ki nevettek, ez azért mert manapság a színészek sem élnek meg olyan jól mint mások, szóval rengeteg oka van ennek hogy miért ilyen veled, valami frusztrálja őt, lehet az ő gyerekkora volt ilyen hasonló amit valamiért veled akar éreztetni.
2011. szept. 15. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
hát jó de attól még hogy ő nem az lett ami ennyi idősen lenni akart,még miért velem kell kicseszni?
2011. szept. 15. 10:22
 4/17 anonim ***** válasza:
42%
Haggyad lógva,ha lese sz@rod anyád és csak apádra vagy (egy jófej családtagra halgass).Ha megint elkezd b@szogatni akkor pedig mond neki,hogy te úgyse szeretsz,mindig bántasz... hagyál békén.
2011. szept. 15. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
igazad van :) köszi a válaszokat
2011. szept. 15. 10:30
 6/17 anonim ***** válasza:
68%

Szeret a mamad, de aggodik a tanulmanyi eredmenyed miatt pl. A masik, hogy barmifele csacsisag miatt is vitazol egy masik gyermekkel, akkor soha ne a szuleire hivatkozz, hogy mit es hogyan, vagy miert tettek,mert ezt tilos!

Az a gyermek nem tehet a szuleinek az eleterol, hogy hogyan alakult, s nem beszelve arrol, hogy elvaltak a szulok, ez pedig egy gyermeknek nagy veszteseget okoz.

Sokat kell meg megtanulnod az eletben, tehat legy turelmes, es talan a viselkedesed miatt erzed azt, hogy a mamad igazsagtalanul jar el veled szemben, de ez is a neveleshez tartozik.

Megkell tanulnod az eletben azt, hogy mit lehet, es mit nem, mihez van jogod.

Mert igy viselkedni egy masik gyermekkel nem az, hogy nem illik, mert jogod van megvedeni onmagad, de TE mar tul lottel ezen azert, mert a szulei eletebe nyultal, amihez nincs jogod!

2011. szept. 15. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én ennyi idősen már elmentem egyedül a háziorvoshoz, ha bajom volt, felírta a receptet, a szüleim pedig kiváltották. Menj el, add oda apukádnak a receptet. A dokik délután is rendelnek, nézd meg melyik napon és suli után menj be bátran!
2011. szept. 15. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
19%
Elösször is amikor legközelebb elkezd ilyenekkel cseszegetni akkor menny oda és húzz be neki egy nagyot és mond azt hogy kúrvára eleged van belőlle hogy az anyád mégis úgy bánik veled mint egy hülye drogossal. Hogy ha beteg vagy akkor elmész orvoshoz és nem akadájozhat meg ebben megt eltöröd a kezét(tényleg mennyél el orvoshoz akár engedi akár nem). ha pedig ezekután aztmonja hogy meghülyültél meg hogy bünti meg ilyesmi akkor vagy csináljál durvább dolgokat tovább vagy pedig mond azt hogy csak hírtelen felindulás volt és hogy hírtelen kijött belőled az összes feszültség mert rosz napod volt.
2011. szept. 15. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
20%
tényleg ez nem is hülyeség legalább ráébred hogy nem teheti ezt veled és még büntit sem fog adni mert ez teljesen jogos és csaj elszaladt veled a ló
2011. szept. 15. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
már nem azért de ha ez a kis farok 3(!!!!) éven át keresztül olyanokat mondogatott hogy az anyám 70 éves meg k.rva anyázott meg olyanokat terjesztett hogy meghalt az apám meg stb. akkor én miért nem mondhatok neki ilyeneket?
2011. szept. 15. 12:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!