Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen velem az anyám? 13l

Miért ilyen velem az anyám? 13l

Figyelt kérdés

amikor beteg vagyok,sohasem enged el orvoshoz.


pedig már régebben is menni akartam mert azt hittem aranyerem van.

persze nem engedett.


viszont mostmár biztos vagyok benne,és ma reggel is úgy kellett kikönyörögnöm hogy hagy mehessek orvoshoz!


azért kiváncsi vagyok,ha kiderülne hogy pl rákos vagyok vagy valami komolyabb bajom van,akkor se engedne el....


meg amikor ma reggel mondtuk neki apával hogy el megyek orvoshoz,még elkezdett veszekedni hogy jaaaj dehogyis,az majd elmúlik magától! mennyél iskolába!


miért ilyen velem?

meg mindig mást véd


pl az iskolában egy nyomigyerek már 3 éve folyton csúfol és ellenem forditotta az osztálytársait is,és egyszer facebook-ra feltettm egy képet,erre a barátjával elkezdtek hozzá kommentelni hogy de csicska vagy már,meg rusnya vagy bújjál el,meg hogy szedd már le azt a képet,egy országot megmentenél vele!


erre már k.rvára elegem lett és mondtam a gyereknek hogy most mit pofázik nekem,a szülei is miatta váltak el -.- ....erre nem mert visszaszólni,másnap meg hazajöttem az iskolából és azzal fogadott az ajtóban hogy elkezdte tépni a hajamat meg elkezdett verni hogy én miket mondok szegény kisfiúnak?! erre ott néztem hogy ez meg miről beszél,erre elkezdte nekem mondani hogy -Annak a kisfiúnak az anyja felhívott hogy te miket mondassz a kisfiának,hogy miatta váltak el!! és mondtam neki hogy dehát az a kis p.cs meg 3 éve piszkál...erre asszongya anyám -És az meg kit érdekel?Akkorse mongyál te csak ilyeneket másoknak!


meg amikor a legjobb barátnőmmel összevesztünk,akkor is még én lettem lecseszve hogy én milyen hülye vagyok,meg gyogyó intézetbe kellene adni hogy ilyen nem normális vagyok


meg színésznő akarok lenni,és amikor ezt elmondtam anyáméknak,kiröhögtek és elkezdett velem ordibálni hogy én semmire sem vagyok jó,meg hogy olyan hülye vagyok hogy belőlem semmi se lesz,még takaritónak is rossz lennék


miért ilyen velem az anyám? utál?


2011. szept. 15. 10:13
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
57%
Van igazság abban, hogy te is követtél el hibát, de hát mi is követtünk el ennyi idősen, és már bocsánat, de az amit annak a fiúnak mondott, szerintem egyáltalán nem olyan durva, hogy ezért meg kelljen verni. Én mindenképpen megpróbálnék beszélni anyukáddal a helyedben, és ha az nem hoz eredményt, akkor apukáddal. Azt pedig mindenképp mondd el neki, hogy mennyire bánt téged, hogy ilyen lekezelően, lenézően beszél veled. És mutasd meg neki, hogy miket írogatott az a srác rólad, meg miket mondott rá.
2011. szept. 15. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

köszi a választ

nem tudom neki megmutatni mert a gyerek kitörölte a kommenteket,meg apámék letöröltették velem a képemet és amiket meg a szemembe mondott,azokat anyám el se hiszi :S

2011. szept. 15. 13:16
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok megint. Esetleg nincs nálatok az iskolában sulipszichológus? Vagy valami ilyesmi, ha jól emlékszem nálunk az egyik tanár volt, akivel lehetett ilyenekről beszélgetni, hátha ő tud segíteni neked.
2011. szept. 15. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
46%

Elhiszem hofy felb@szta az agyadat a gyerek, de tényleg nem kéne neki ilyeneket mondanod. Miatta váltak el? Olyan nincs hogy 2 szülőt a gyerek ugraszt össze....gondolkozz már.. Lehet hogy ő ennél durvább dolgokat mondott neked, de ez még nem ok arra hogy te is a nyomdokaiba lépj. De az hogy az ajtóban tépte a hajad tényleg elég durva...

Az meg hogy nem enged orvoshoz: a háziorvosok töbsége egyik héten délután, másik héten délelőtt rendel, érthető hogy kicsit gyanús amiért pont suliidőben jön rád hogy elmenj oda.

2011. szept. 15. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

13:43 sajnos nincs :S a tanárokkal meg soha az életbe nem beszélnék mert nálunk egyszer az egyik csajnak aki most ballagott,14 évesen abortusza volt és még jó hogy kitől tudta meg a fél suli? hát az osztályfőnökétől ....

szóval én nem mondok inkább semmit se a tanároknak,se senkinek mert ugyanez lenne ...

2011. szept. 15. 16:20
 16/17 A kérdező kommentje:

14:14 aha csak te biztos tökéletes vagy ezért fogalmad nincs milyen érzés amikor az iskolában egy hülye kis p.cs lány osztálytársai is utánad mennek a wc-re hogy ott cseszegessenek meg kiosszanak amiért kiírtad facebookra hogy utálod a tesi órát,aztán amint kilépsz a wc-ből,akkor meg nem a lányok,hanem a fél iskola fujjog rád meg dobálnak galacsinokkal és mindenfélét ordibálnak rólad hogy fúúúj de rusnya vagy,húzzál már egy zacskót a fejedre!!!

utána ha elmondod az anyádnak,ő is cseszeget téged,hogy "mér nem véded meg magad?!" persze amikor megpróbállsz kiállni magadért és visszaszólsz nekik valamit,akkor még jó hogy 5 perc múlva a tanárok jönnek hozzád is hogy mit képzelsz hogy így beszélsz velük,amikor ők semmit nem csináltak veled?! és amikor mondod hogy dehát ők is csúfoltak,akkor vagy 20-30 gyerek téged támad le hogy mit hazudozol,amikor ők hozzád se szóltak?!

aztán nyáriszünetben is mindenhol találkozol velük,persze akkor is beszólogatnak,és nyáriszünet legeslegutolsó napján vágsz egy utolsó kis nyugira,és elmész sétálni egyet a barátnőddel,persze amikor épp egy bizalmas titkot mondassz a barátnődnek,meghallod a hátad mögött azt a gúnynevet,amit kitaláltak rád és ott áll egy csapat nyomi gyerek és ordibálnak neked hogy fúúúj de rusnya vagy!!!

aztán szeptemberben elmész iskolába,és megint minden újra kezdődik,a lány osztálytársai követnek a wc-be,dobálnak,beszólogatnak,ha visszaszólsz,bemártanak a tanárnak,és stb. ....

2011. szept. 15. 16:52
 17/17 anonim ***** válasza:

hogy mér ne mondj neki semmit a szüleiről?!

asszem te jobb embernek tartod magad!!!!

2011. szept. 15. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!