Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen velem az anyám?

Miért ilyen velem az anyám?

Figyelt kérdés
Kicsit hosszú lesz, de röviden megpróbálom leírni.Végzős vagyok egy gimiben.Van egy bátyám és egy húgom.Bátyám 20 én 17 húgom 1,5 éves.Anyám elvárja, hogy helyette csináljak mindent, azzal a kifogással, hogy nem tudja húgomtól.Bátyám egész nap számítógépen játszik, SEMMIT! nem csinál ezen kívűl.Én takarítom a saját szobámat, bátyám még erre se képes, az ő szobáját is anyám takarítja.Ha tanulnék, engem ugráltat mindenki és hogyha azt mondom, hogy nem csinálom meg,akkor én vagyok a gonosz és hasonló csúnyább társai.Erre jó példa a hétvége.Elmentem szombaton a barátommal meccsre, utána felmentem hozzájuk.Anyám 8kor hívott, hogy hol vagyok, merthogy húgomtól nem tudta megfőzni a vasárnapi ebédet.Teljesen tönkreteszi az életem, a suliban tiszta rossz jegyeim vannak, mert vagy húgomra vigyázok, vagy az ő dolgait csinálom.Legyetek szívesek segíteni nekem, hogy mit tudnék csinálni!
2011. febr. 8. 17:02
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
41%

Simán nem csinálnám meg.

Gyerekre meg főleg nem vigyáznék!

2011. febr. 8. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim válasza:
100%

Szerintem ülj le anyukáddal, és beszéld meg vele.

Szerintem meg fogja érteni, hogy most neked a tanulás a fontosabb, és hátha a bátyáddal is fog beszélni ez érdekében.

2011. febr. 8. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

Első! Néha van, hogy nem csinálom meg, de akkor meg vita van.Gyerekre se mindig vigyázok, mert hihetetlenül hisztis, hogyha nem az van amit Ő akar, akkor robban a ház.

Második!Már próbáltam vele erről beszélni, és semmi haszna, annyira makacs, önfejű, hogy képtelen felfogni.Csak bátyám seggét nyalja.Húgomét meg nevelőapám, így mindketten hihetetlenül elvannak kényeztetve én rakhatom rendbe a dolgokat utánuk.

2011. febr. 8. 17:11
 4/21 anonim ***** válasza:
76%
És ha vita van akkor mi van?
2011. febr. 8. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is beszélj vele.Mond meg,hogy a tanulmányi eredményed romlik,mert nem tudsz így a tanulásra koncentrálni.Legközelebb meg majd lehülyéz mert rosszak a jegyeid?Tudta mivel jár ha gyerekei vannak.Tudnia kell ellátni a háztartás,nem csak Ő csinálja ezt végig 3 gyerekkel.Ha nem jut el az agyáig akkor ne csináld meg.Tartson rendet mindenki maga után.
2011. febr. 8. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Vita közben nem egyszer pofozott fel.Sajnos ezeket már mind mondtam neki de képtelen felfogni.:(
2011. febr. 8. 17:15
 7/21 anonim válasza:
egyet értek az utolsó válaszolóval.szerintem is beszélned kellene anyuddal és a bátyáddal is.igenis mondd meg nekik,hogyha nem akarják hogy a híd alatt lakj,akkor picit próbáljanak meg egyedül is megcsinálni a dolgaikat.legalább addig amíg tanulsz.
2011. febr. 8. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
A megoldást sajnos nem tudom, de gusztustalan, amit anyád csinál! Neked szült gyereket vagy magának? Ő az anya, Te még tanulsz, nehogy már csicskáztasson! Gondolkodott volna akkor, mikor bevállalta a húgodat, hogy hogyan fogja majd megoldani! Mellesleg amikor Te és a bátyád kicsik voltatok, akkor is megoldotta! Szerintem neki pont úgy hiányzott a húgod, mint egy púp a hátára, és most azon vezeti le, akin tudja.
2011. febr. 8. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Azt kihagytam, hogy bátyám még egy állattal is szebben beszél.Kérek tőle valamit, akkor egy le*urváz.ÉS akkor még én vagyok a rossz.Ja és ezt anya hallja.
2011. febr. 8. 17:18
 10/21 A kérdező kommentje:
17:16 igen sajnos ez így van! Csak azért lett húgom, mert még nevelőapámnak nem volt gyereke.Anyám 39 évesen szülte.Én kiskoromban mindig a mamánál voltam, mondván, hogy így neki könnyebb.
2011. febr. 8. 17:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!