Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem megy, félek hogy idegroncs...

Nem megy, félek hogy idegroncs leszek? (! )

Figyelt kérdés

Szóval 15 éves lány vagyok.

Mostanában minden összejött és nem sikerül átvészelnem :(

Suliban romlanak a jegyeim, egyszerűen nem megy a tanulás..

(eddig mindig jeles és kitűnő voltam..)

A barátommal megromlott a kapcsolatom fél év után :(

A legjobb barátnőm átvert nem egyszer, és állandóan húzza az agyam, meg hogy még egy esélyt kér és a végén mindig ugyanott kötünk ki..

Ráadásul itthon is rosszul érzem magam, anyum is mindig ideges, apum meg csak fekszik és szotyizik a tv előtt ha itthon van.

Mit tegyek? Tudom apróságok, de egyszerűen úgy érzem hogy nem bírom lelkileg ezt.. minden nap sírok, van hogy suliban óra közepén rám jön :( Mit tudok tenni?

15/L


2011. febr. 8. 15:58
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Csak a tanulásra koncentrálj. Az segíteni fog az önbecsüléseden :)
2011. febr. 8. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

egy 15 éves iskolás lány nehezen talál kapaszkodót abban, ha az iskola iránti érdeklődését próbáljuk felkelteni. Mellette, a "magán"életében kell olyan dolgot találnia, ami kizökkenti a hétköznapi keserűségéből. Ha van, ahol le tudja vezetni a feszültségét, örömet talál, barátokat, sikereket ér el, akkor még jobban motiválja, jobbak lesznek az iskolai eredményei, és az emberi kapcsolatai is mélyebbek lesznek. Ráadásul kevéssé fogja bosszantani a környezete. :)

Ez Neked szól, kedves kérdező


tegnapi 16:11-es voltam

2011. febr. 9. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!