Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem megy, félek hogy idegroncs...

Nem megy, félek hogy idegroncs leszek? (! )

Figyelt kérdés

Szóval 15 éves lány vagyok.

Mostanában minden összejött és nem sikerül átvészelnem :(

Suliban romlanak a jegyeim, egyszerűen nem megy a tanulás..

(eddig mindig jeles és kitűnő voltam..)

A barátommal megromlott a kapcsolatom fél év után :(

A legjobb barátnőm átvert nem egyszer, és állandóan húzza az agyam, meg hogy még egy esélyt kér és a végén mindig ugyanott kötünk ki..

Ráadásul itthon is rosszul érzem magam, anyum is mindig ideges, apum meg csak fekszik és szotyizik a tv előtt ha itthon van.

Mit tegyek? Tudom apróságok, de egyszerűen úgy érzem hogy nem bírom lelkileg ezt.. minden nap sírok, van hogy suliban óra közepén rám jön :( Mit tudok tenni?

15/L


2011. febr. 8. 15:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

ez velem is így van :(

bocsi hogy nem tudtam segíteni :/

16/L

2011. febr. 8. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
ja és én már ott járok hogy pengével vagdosom magam a nyakam meg a kezem is :(
2011. febr. 8. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Mivel még fiatal vagy, nincs esélyed elköltözni! A legjobb, amit ilyenkor tehetsz, hogy mindenen átnézel, és csak saját magaddal törődöl. Otthon, csak a pozitív dolgokra reagálj, a negatívakat hagyd figyelmen kívül. Ha neked tanulnod kell vagy bármi mást csinálnod, akkor ne hagyd, hogy bárki más bele tudjon szólni, elvegye a kedved. Ennek egyszerű technikája egyrészt a fent említett dolog.

Másrészt: Mikor felkelsz, mondogasd magadba, hogy "hiszem, hogy ma csodás dolog fog történni velem!" Ez is segít, mert várod a jó dolgokat és mivel várod, jönni is fog az :) Itt jön képbe a vonzás törvénye.


"Amit az emberi elme el tud képzelni, azt meg is tudja valósítani" -Napoleon Hill.


Érdemes rákeresned Brian Tracy Pheonix szemináriumára, sok mindenben segít, ha végig hallgatod!


...:::jaduhe:::...

2011. febr. 8. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Még valami.

Az előzőeket olvasván jutott eszembe az öngyilkosság. Felejtse el mindenki!


"Nem az öngyilkossághoz kell bátorság, hanem hogy éljünk, szembe nézzünk és átgázoljunk problémáinkon, megoldva azt!" -ismeretlen szerző


...:::jaduhe::::...

2011. febr. 8. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 tetris ***** válasza:

Ki az a személy, aki a fenti problémákat képes megoldani?

TE VAGY AZ!!!!!CSAK ÉS KIZÁRÓLAG TE!!!!!!!

Hát akkor nosza, láss neki, és szép sorjában keress megoldást a gondjaidra.

Nem megy a tanulás? Na, és ki tanulja meg helyetted?

Barátoddal összevesztél. Na, és ki fog beszélni vele, hogy béküljetek ki?

Barátnőd átver. Na, és ki fogja elküldeni a náthásba?

Anyu ideges. Na, és ki fog adni neki egy puszit, hogy jobb kedve legyen?

Apu szotyizik? Na, és jobb lenne, ha ordibálna, vagy inna?

Minden nap sírok. Na, és ki nyugodhat meg helyetted? Elég értelmesnek látszol, hogy tudd, mi a megoldás. Ki kell kapcsolódnod, menj el a kutyával sétálni, sportolj, hallgass valami szép zenét, olvass, tanulj, egyél meg egy tábla csokit, stb...

Tessék összeszedni magad, és nem sopánkodni. Csak te segíthetsz magadon, más nem. Hát akkor rajta!!!!!!!

2011. febr. 8. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

kedves utolsó, ne adj neki idióta tippeket!

Kedves Kérdező!

ez egy nehéz kor, semmi nem jó, minden apróságot a szívedre veszel, és értelmetlennek látsz dolgokat, néha az életet is.

Tudom, ez életkori sajátosság, de túl leszel rajta. Keress valami olyan elfoglaltságot, ami kizökkent, örömet okoz, és megerősíti a személyiséged. Pl. egy színjátszókör. Még sikerélményt is nyújt. :)))

El kell, hogy áruljam, annak idején én is vagdostam magam. Csak éppen a 2 éves kisfiamnak most nem tudom megmagyarázni, hogy mi az a karomon...

Tehát inkább egy tök jó elfoglaltság. És akkor még lesznek olyan társaid, akik irigyelni fognak a sikerek miatt. Magabiztosabb leszel, és az indulatokat is ki tudod ott élni a szerepjátszással. :))

Én a végén a helyi Nemzeti Színházban kötöttem ki jó pár évre, és erős személyiségem lett, mindennek tudok örülni. :))

Fel a fejjel nagylány! :)))

2011. febr. 8. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
utolsó=16:03
2011. febr. 8. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
nem is szándékoztam ezzel tippet adni neki...16/L
2011. febr. 8. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Sajnos ez van. én azt ajánlom, hogy 15 évesen ne pasizz. Én sem pasiztam, és nem is baj, mert nagyon nagyot lehet csalódni, és sok idődet elfecsérled, elvonja a tanulástól. Hidd el semmiről nem maradsz le, mégha a korosztályod ezt is gondolná.

A rossz kapcsolatot számold fel! Már holnap!!!!

A barátnődet passzold le, mondd meg neki, hogy nem akarsz most vele foglalkozni.

Apáddal nem tudsz mit tenni,megverni nem lehet, gondolom szólni nem lehet (mert akkor anyud már megtette volna, bár soha sem késő), ilyen linkóci a magyar férjek nagy része, egy lúzer, semmitérő ember, és mellette a frusztrált boldogtalan nő, aki persze inkább nem szól, mintsem a sarkára állna. Rontják a hangulatot, de próbálj meg a sulira koncentrálni!

Nehéz ez tudom, de most ne a pasi és a hazug barátnők kössék le a figyelmedet!

Később lesz egy megfelelő fiúd és egy olyan barátnőd, aki tényleg barátnő lesz, de most próbáld meg a negatív embereket kizárni. Zárd le ezt a fejezetet!

26.L

2011. febr. 8. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat!

hát megpróbálom megoldani, de nehéz lesz :(

2011. febr. 8. 16:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!