Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális ez a gondolkodás?

Normális ez a gondolkodás?

Figyelt kérdés

Végre itt a jó idő, lehet nagyokat sétálni.

Az egyik ismerősöm meg totál ki van akadva, hogy inkább legyen tél, mert utálja ezt a jó időt,meg hogy melege van a téli kabátban és ő hatalmas havat akar. Normális???Meg, hogy megint szúnyog lesz..

Ennyire azért ne legyen valaki tél bolond.Én speciel tiszta depis vagyok, ha komor, nyirkos az idő, meg az a hatalmas hó van Februárban. Ti,hogy vagytok vele?


2011. febr. 7. 15:00
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:

Na, azt én sem szeretem...

Egyik nap pl 12 fok, másikon meg minusz 10....

Na de mindegy most már...

2011. febr. 7. 15:36
 22/28 anonim ***** válasza:
Jó, így már érthető. Csak szerintem a válaszadók azt hitték, hogy ő csak elmondta a véleményét, te meg lehülyézed. De ha ő erőlteti rád a véleményét, akkor érthető, ha kiakadsz. Én is míg gimis voltam, 1,5 órát utaztam a suliig és nagyon fárasztó volt, ki is készített. Amikor télen, a csúszós, jeges, ködös időben kellett menni, akkor majd megdöglöttem, szóval utazás szempontjából jobb a napos, száraz idő. Én nagyon szeretem a napfényt, a későn sötétedést, a középmeleg időt, de az is teljesen érthető, ha valaki a havat, a félhomályt, a korán kivilágított utcákat kedveli. Mindkettőnek megvan a szép hangulata. Első válaszoló voltam.
2011. febr. 7. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:

UTolsó, én is erről beszéltem. Jó, lehet, hogy hülyén fogalmaztam meg.

Annyi volt a lényeg, hogy beszélgettünk, mondtam, hogy milyen klassz az idő,ő meg azt mondta,hogy nemhogy hó lenne, meg hideg mínuszok. mondtam neki , hogy most ezt kell szeretni.Ő egyre, csak mondta, mondta.Nem csoda, ha kiakadtam. Ő nem utazik, hozzák viszik.Én sokat utazom, majdnem minden 2. héten 80km-ert.És elég bosszantó, ha fagyoskodhatok,meg órákat késnek a vonatok.

Én is erre gondoltam..

2011. febr. 7. 16:03
 24/28 anonim ***** válasza:
Van egyszerü megoldás kérdező!Te elköltözől afrikába,vagy dél amerikaba az ismerősöd meg norvégiába vagy finnországba és akkor nem lesz min vitatkozni.....
2011. febr. 7. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
Én hiányolom a korcsolyázást, de jó kedvem lesz ettől a gyönyörű időtől.
2011. febr. 7. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

nem azt mondom, h utálom a telet, ilyenkor is lehet iszonyat szép a havas táj, lehet szánkózni, nézni a hóesést az ablakból.

de ha beleszólhatnék a dologba, akkor max egy hónapig "engedélyezném" a telet, hideget :D


utálok fázni, a fűtés sokba kerül.

fel kell öltözni, de van hogy az sem elég, mert még úgy is fázom valamelyik testtájamon, pl az arcomon, vagy a combomon.

ha marha nagy hó vagy latyak van, akkor átázik a cipőm, bár most beruháztam egy hóbakancsra :D


napsütés nélkül meg egyenesen meghalnék. imádom, ha rásüt az arcomra a nap, még nyáron a 200 fokban sem menekülök előle, mert ebből próbálok töltődni a télre :D

2011. febr. 7. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

Én télpárti vagyok, télen is születtem, úgyhogy alapból érzékenyebb vagyok a magasabb hőmérsékletre.

Én is tömegközlekedem, vidékről járok a fővárosba szinte minden nap, de az egyetlen negatívumot tényleg csak az ónos esőben tudom felfedezni. Imádom a ködös reggeleket, a szemerkélő esőt, és a kihalt utcákat! Olyan nyugtató, tiszta.. Bizonyos embertípusban mindez bizonyára depressziót keltene, de én pont ettől pörgök fel és érzem elememben magam:)

Nekem is vannak olyan ismerőseim, akik azt mondják, az emberi létezést lehetetlen 20 fok alatt, én ekkor kiegészítem azzal, hogy 20 fok fölött sem..:)

Nyaranta az egyetlen menedékem a hideg vizes zuhany, nem szeretem a bogarakat, szúnyogokat, mellesleg a szemem annyira fényérzékeny, hogy ki se tudom tenni a lábam, már könnyezik..:S Ilyenkor inkább alkonyatkor dugom ki az orrom, ha muszáj.

A tavasszal, ősszel nincsenek ekkora problémáim, úgyhogy ha rajtam múlna, egy évben lenne 3 tél, 1/2 tavasz és 1/2 ősz:)

2011. febr. 7. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

"szeretünk a hóban sétálni, melegedni a kályhánál"


Nos igen, itt a probléma: idén alig volt hó, ami volt, abban addig sétálhattam, amíg be nem értem a munkahelyemre...

A melegedés meg... Valami átok szállt a házunkra, még ősszel szétment az összes radiátor, az egész fűtésrendszer... melegedés? Francot... beestem a házba szétfagyott tagokkal, és bent is max. 15 fok volt, melegvíz nuku, mamámhoz kellett 3 km-t gyalogolnom, hogy meg tudjak fürödni... ennyit a télről...

2011. febr. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!