Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális ez a gondolkodás?

Normális ez a gondolkodás?

Figyelt kérdés

Végre itt a jó idő, lehet nagyokat sétálni.

Az egyik ismerősöm meg totál ki van akadva, hogy inkább legyen tél, mert utálja ezt a jó időt,meg hogy melege van a téli kabátban és ő hatalmas havat akar. Normális???Meg, hogy megint szúnyog lesz..

Ennyire azért ne legyen valaki tél bolond.Én speciel tiszta depis vagyok, ha komor, nyirkos az idő, meg az a hatalmas hó van Februárban. Ti,hogy vagytok vele?


2011. febr. 7. 15:00
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:
És én sem azt mondtam, hogy 40 fokban akarok sétálni.
2011. febr. 7. 15:15
 12/28 anonim ***** válasza:

Inkább az a nem normális, hogy te nem vagy képes felfogni, hogy valaki mást szeret. Én is téli ember vagyok, imádom a havat, a téli sportokat és azt, hogy minden szép fehér.

Sokkal hangulatosabb számomra, mint a tűző napsütés.


Most is elmentem itthonról, alig láttam valamit a Naptól, már könnyezett a szemem, megsültem a kabátban. Nyáron meg főleg "kellemes" a 40 fok, amikor alig lehet kimenni az utcára, a villamoson minden 2. ember izzadságszagú és ömlik az emberről a víz.

DE én legalább elfogadom, hogy valakinek ez jön be.

2011. febr. 7. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
miért ne lenne normális? De a te agyaddal biztos van valami baj, ha ilyeneket kérdezel.
2011. febr. 7. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:
na na sértegetni nemkéne....
2011. febr. 7. 15:21
 15/28 anonim ***** válasza:
Ha kölcsönösen hülyézitek egymást,akkor hol a probléma?
2011. febr. 7. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
Én az összes évszakot szeretem, télen a nyarat várom, nyáron a telet... télen jó, ha sok hó van, szép meg minden, de amikor reggel gyalogolok a buszra a sötétben és -10 fokban, aztán mire hazaérek, megint sötét van és szétfagyok, azt kevésbé szeretem... hó idén sem volt sok, úgyhogy nem igazán volt mit élvezni ebben a télben... Persze az más, amikor karácsonykor nem kell dolgozni, süt a nap, amikor felkelek, és felszabadultan lehet kinn hógolyózni, korcsolyázni, ilyesmi. De ez csak pár nap a télből, a többi a dolgozó embernek kínszenvedés.
2011. febr. 7. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:

Ő könnyen beszél, mindig hozzák viszik az iskolába.Én meg buszozok, meg rengeteget utazom(80km is) És így elég rossz.

De mindegy mostmár.

2011. febr. 7. 15:26
 18/28 anonim ***** válasza:
Nos, aki nem szereti a jó időt javaslom neki, hogy utazzon el Miskolcra, itt ugyanis ma is meg tegnap is egész nap köd és 1-2 fok van. :S:D Úgy irigylem azokat, akik olyan helyen laknak, ahol ma is 10-15fok meg napsütés volt. De hát itt a legtöbb esetben mindig hidegebb van, mint az ország többi részén.
2011. febr. 7. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 A kérdező kommentje:

Utolsó.

Én is ezt mondtam...

Oké, ha ennyire odavan télért,de akit minden áldott nap hoznak visznek az iskolába, meg nem utazik folyton, annak jó.

Igen,láttam is a híradóban, hogy Miskolcon ködös, nyirkos idő van.

2011. febr. 7. 15:29
 20/28 anonim ***** válasza:
Teljesen normális! Mi például a párommal együtt szeretjük a telet, szeretünk a hóban sétálni, melegedni a kályhánál. A nyarat is szeretjük. Minden évszaknak megvan a maga szépsége. Egyedül az extrém szélsőséges időjárást nem szeretem: túl nagy meleg, kiszáradt földek, agyonizzadt emberek, elviselhetetlen hideg, nagy hóakadályok.
2011. febr. 7. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!