Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális ez a gondolkodás?

Normális ez a gondolkodás?

Figyelt kérdés

Végre itt a jó idő, lehet nagyokat sétálni.

Az egyik ismerősöm meg totál ki van akadva, hogy inkább legyen tél, mert utálja ezt a jó időt,meg hogy melege van a téli kabátban és ő hatalmas havat akar. Normális???Meg, hogy megint szúnyog lesz..

Ennyire azért ne legyen valaki tél bolond.Én speciel tiszta depis vagyok, ha komor, nyirkos az idő, meg az a hatalmas hó van Februárban. Ti,hogy vagytok vele?


2011. febr. 7. 15:00
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne lenne normális? Attól, mert eltér a tiédtől, még lehet normális. Én is nyár párti vagyok, de a barátom a telet szereti, a havat és a meleg öltözködést, mégsem mondom, hogy nem normális. Ne hidd már, hogy csak az a jó, amit te gondolsz. Ez a baj a mai világgal.
2011. febr. 7. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
egy kicsit elvan késve..a február már nem igazán a hó ideje..van rá esély, de az már a tél vége..te a tavaszt szereted, ő a telet.ennyi..ettől még nemkell hülyének nézni..
2011. febr. 7. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%

Én is úgy vagyok vele mint az ismerősöd. Nem szeretem a nagy napsütést, meleget, szúnyogokat, bogarakat, semmit nem szeretek a tavaszban/nyárban. Most is szó szerint kirázott a hideg. Legyen inkább tél és nagy hó! Az sokkal szebb.

És igen, normális vagyok, és szerintem ő is! Van aki ezt szereti, van aki azt.

2011. febr. 7. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem teljesen normális. Sőt! Ebben a szúnyogos ügyben is van ráció. :)
2011. febr. 7. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
48%

megértelek...ha nem lenne éhinség és sok pók,simán kiköltöznék afrikába,nekem 35 foknál kezdődik a jóidő:D


kolléganőm meg télpárti,szidjuk is,ha esik a hó,hogy ezt ő kívánta...

2011. febr. 7. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
66%

Utálom a jó időt, mert sok a bogár, pók, és nekem meg bogár és pókfóbiám van.

Ha te másokat emiatt nemnormálisnak nevezel, hát ne haragudj, de szerintem valami baj van az agyaddal..

2011. febr. 7. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%

Már elnézést de miből gondolod hogy csak az lehet a jó amit és a többség szeret?

Én speciel egész nyáron rosszul vagyok a melegtől és szó szerint. Olyan érzés mintha be lennék zárva a testembe és nem lenne hova menekülni... :D Izzadás, napszúrás, fejfájás két perc alatt... Nagy séták? Mikor? Amikor már reggel 6-kor 40 fok van? Szerinted azt kéne élveznem?

Szerintem a köd, a hó, az őszi falevelek sokkal gyönyörübbek ésa olyankor az idő is sokkal jobb. Miért is baj ha mindenki másmilyen?

2011. febr. 7. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:

Én inkább télen szoktam sétálgatni. Szeretek a hóban, hóesésben. Olyankor inkább gyalog megyek a legtöbb helyre. Nyáron is inkább esőben szeretek sétálni.

Eygébként a nyarat nagyon rühellem, mert míg télen lehet a hideg ellen tenni forró fürdővel, pulcsival, takaróval, teával, nyáron már a bőrömet is lehántanám magamról, úgy gyűlölöm a meleget.

És utálom az időjárásjelentőt is, amikor mondja, hogy "jó idő" lesz. Mikor egyeztünk meg, hogy a jó idő a napsütést jelenti? Engem nem kérdezett senki.

Amúgy meg nem gondolod, hogy inkább veled van a baj, ha a kedved időjárásfüggő?

2011. febr. 7. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
Jajj, nem azt mondom,de ő szabályosan lehülyézett.Nem azt mondom, hogy legyen 30 fok.De ő annyira bele van bolondulva, hogy mindig legyen 10 fok alatt, mert ő utálja ha süt a nap. Elfogadom, de akkor ne szóljon már le. Februárban meg nincs is szúnyog.Mikor mondtam neki, ha meleged van , öltözz lengébben, de , hogy ő havat akarna egész évben, meg utálja az ilyen időt mint ami most van.
2011. febr. 7. 15:12
 10/28 A kérdező kommentje:
Én speciel sokat utazom és elég idegesítő, mikor késnek a vonatok, meg fagyoskodhatok, és emiatt kések el...
2011. febr. 7. 15:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!