Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi volt az a dolog az életedbe...

Mi volt az a dolog az életedben, amit nem tettél meg, és ha visszaforgathatnád az időt, gondolkodás nélkül megtennéd?

Figyelt kérdés
2010. nov. 3. 15:48
1 2 3
 1/23 anonim válasza:
100%
Egyszer nem hívtam fel egy srácot...
2010. nov. 3. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
64%
Azt ,hogy a barátnőmet nem csaltam meg mert mikor hazamentem megtudtam ,hogy lefeküdt egy csomó mindenkivel:S Pedig azt a csajt ki kellet dobjam úgy rám volt kattanva , visszagondolva úgy meg dugtam volna ,hogy a fülei ketté álltak volna...
2010. nov. 3. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
68%
bárcsak sose jelentkeztem volna ebbe a gimnáziumba...minden évemet megkeseríti az a srác ha csak rá kell néznem és hogy milyen helyes, felnöttes lett ezidő alatt, énmeg... :(
2010. nov. 3. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
93%
Bárcsak bocsánatot kértem volna, és félre tettem volna a büszkeségem...
2010. nov. 3. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
85%
bárcsak ki hagyhattam volna az életemből az abortuszt...
2010. nov. 3. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
53%

Sajnos több ilyen is van.

Pl.: főiskolára vagy egyetemre is elmennék, nem állnék le a középszintűségnél. És nem hagynám ott a nyelvtanfolyamokat, amiket elkezdtem.

Tartalékolnék arról az időről, amikor a cégünk 1990-1992 körül évente százmilliós nagyságrendű árbevételt hozott. Apám volt a cégvezető és leköltségelés helyett rengeteg pénz elment adóba. A mai eszemmel 1990-ben vennék egy vadiúj luxus sportautót, amire akkor nagyon vágytam. És akkor tök egyszerű lett volna cégautóként megvenni és tartani. És volt is pénz(!!!), de el lett becsületeskedve, meg fénykorunkban elszerénykedve az egész státusunk.

Időben leépítettem volna a sok fölöslegesen fizetett (és járulékolt) munkaerőt, akik hosszú évekig éltek belőlünk.

Sokkal hamarabb észbekapnék és komolyabban ráfeküdnék az üzletre akár a cégvezető faterom kitúrásával is.


És a végére kis párkapcsolat: az első csajommal inkább szóba sem állnék, nemhogy elcsesszem vele a legszebb fiatal éveimet. (Ami a tapasztalanságom miatt sajnos hosszú évekig elhúzódott és egy rossz kapcsolat volt.)

2010. nov. 3. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Bárcsak visszamentem volna Görögországba dolgozni az akkori szerelmemhez! Családot nem akartam itthon hagyni, ezért nem mentem..
2010. nov. 3. 16:04
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
bárcsak ne hagytam volna ott a sulit
2010. nov. 3. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

Hihetetlen, hogy csak pár év, és mennyit változik az ember gondolkodása.. Mennyit jelent az ember életében egy rossz döntés..

Én ma már senkiért sem áldoznám fel az álmaimat!

Vagyis, ma már a kislányomért igen, de amikor Ő még nem volt, senkiért sem!!

2010. nov. 3. 16:09
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Bárcsak még egyszer elmondhattam volna a szerelmemnek halála előtt, hogy mennyire imádom..
2010. nov. 3. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!