Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi volt az a dolog az életedbe...

Mi volt az a dolog az életedben, amit nem tettél meg, és ha visszaforgathatnád az időt, gondolkodás nélkül megtennéd?

Figyelt kérdés
2010. nov. 3. 15:48
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
Istenem! Sajnálom! De hidd el, tudja!!
2010. nov. 3. 16:11
 12/23 anonim ***** válasza:
nincs olyan dolog
2010. nov. 3. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
84%
Nincs ilyen, az akkori fejemmel azokat a dolgokat láttam jónak, amiket megtettem. Változtam, és ha most történne nem úgy tenném, de nem azt jelenti, hogy rosszul tettem ill. megbántam.
2010. nov. 3. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
87%

Nekem 2 ilyen volt.


Barcsak ne szenteltem volna minden idomet a tanulasnak. Azota rajottem, hogy egy atlagos tanulo is kb. oda jut, ahova az, aki ezzel foglalkozik szinte allando jelleggel. Helyette az emberi kapcsolataimat jobban kellett volna apolnom.


A masik pedig az, hogy barcsak ne hallgattam volna mindig a rokonaimra es barcsak eszrevettem volna elobb mar gyerekkent, hogy milyen egeszsegtelenul elunk. Felnott fejjel nagyon nehez az embernek egy egeszsegesebb eletmodba kezdenie, ha addig otthon mindig azt hallotta, hogy "olyan jo, hogy ilyen jo eroben vagy" es ha valaki korul igy elnek, eszebe sem jut gyerekkent, hogy ez igy nem jo. Utana nagyon nehez ezt korrigalni.

2010. nov. 3. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
81%
Bár ne adtam volna az előző barátomnak a szüzességem, mert egy undorító ember volt, nem érdemelte meg. A mostani barátommal sokkal jobb lett volna elveszteni, mert ő egy tünemény!
2010. nov. 3. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Ha tudtam volna,apukám váratlan halálát,mindent megtettem volna,hogy ezt meg akadályozzam!
2010. nov. 3. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Istenem, -első oldalon utolsónak-... Ez nagyon szomorú, beleképzeltem magam a helyzetedbe... Ez borzasztó, nagyon sajnálom! :'(
2010. nov. 3. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Megölelném a nagypapámat és elmondanám mennyire szeretem!
2010. nov. 3. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

Bárcsak több időt töltöttem volna a nagymamámmal,de már késő.

Bárcsak bátrabb lettem volna az életben,most másképp élnék.

2010. nov. 3. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

nekem is több ilyen eset volt, de nem azt jelenti, hogy most megbántam volna, hanem más úton jutottam volna el idáig.


több pénzt gyűjtöttem volna, mielőtt összeköltözöm a párommal, legalább még egy évet vártam volna még.


többet buliztam volna, és jobban is tanultam volna


illetve türelmesebb lettem volna a nagymamámhoz, akit nagyon szerettem és sajnos már nem mondhatom el neki:(

2010. nov. 3. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!