Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan beszéljem le erről?

Hogyan beszéljem le erről?

Figyelt kérdés

Kedvenc unokatestvérem 25 éves lány, aki megrendelte az Acai Berry nevű fogyókúrás tablettát ettől várja h lefogyjon...és kicsit aggaszt, hogy nem fog e ezáltal a tabletta által még több kilot felszedni...szerintetek?

Aki probálta ezt mi volt a véleménye erről a tabiról?


2011. febr. 7. 13:34
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne ez aggaszón, hanem hogy ezek a szerek súlyos mellékhatásokat is okozhatnak, bár ezt a szert konkrétan nem ismerem...
2011. febr. 7. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
26%
25 évesen elég felnőtt már hogy egymaga döntsön, én nem szólnék bele. Felszedni biztos nem fog, max ha zabál mellette, szerintem ennyire ne legyél aggodalmaskodó, nem drogozni akar, és nem a 8 éves gyereked.
2011. febr. 7. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

A legnagyobb problemaja az unokatesodnak az lesz, hogy leszivtak a penzet. Nem hizlal, csak akkor, ha elhiszi hogy a tabletta mellett annyit ehet amennyit akar, es csodak-csodaja meg fogyni is fog. Ugy tudom, ha hiheto, hogy termeszetes anyag, nincs benne kemiai anyag.

Ha tudtok angolul, goggle-be rid be, es mutasd meg neki az eredmenyt.

"Acai Berry scam" Itt leirjak, hogy semmit nem er, es milyen csalasokat kovet el a "Co. aki arulja oket.

2011. febr. 7. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én még fájdalomcsillapítót se szedek nem hogy ilyen szemetet. Személy szerint én rettegek a mellékhatásoktól. pl: pár év múlva kinő a szakállam, vagy hullani kezd a hajam esetleg fiú leszek x)

Na jó. Valószínű az utóbbi nem történne meg, de azért akkor se szedném. Figyelj. Ha létezne is egy olyan szer ami képes lenne lefogyasztani -pl 1nap-1kg, meg ilyenek - szerintem azt tudnánk. Egyrészt horror összegekbe kerülnének, nem pedig ilyen 25ezer stb... Mégis mennyibe kerül egy zsírleszívás?

Na szóval nem hiszem hogy fogyna tőle és ezt nem fogja el hinni, csak akkor ha egyszer lefogy(más módszerrel).

Én igaz, hogy csak 18 vagyok, de én most fogytam le, majdnem 23 kg-t és most 55 kg vagyok. Én is nagyon reménykedtem minden ilyen szennyben, de aztán elegem lett, és inkább nem költöttem a pénzem semmire (még normális kajára sem).

Az unokatestvéred hány kiló? cm?

2011. febr. 7. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
67 kg 160 cm
2011. febr. 7. 14:21
 6/8 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!Mennyi idő alatt fogytál 23 kg-t?

és mit , miket tettél ennek érdekében, kérlek oszd meg a tapasztalataidat!:-)

2011. febr. 7. 14:22
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem értem minek a sok szer meg csodadiéta........

Lefogyni baromira nem nehéz, csak akaraterő kell, a módszer adott: nem kell lisztes kaját enni, csak teljes kiőrlésűt, este már azt sem.

Nem kell cukros dolgot enni (na jó, joghurt, müzli kivétel), mert kávéba teába jó az édesítő is.

Nem kell zsíros kaját enni, tehát sült csirke helyett párolt, sültkrumpli körez helyett zöldköret, téliszalámi helyett sovány sonka....sosem értettem miért keres mindenki mindenféle csodadolgot, amikor a lehető legevidensebb dolog az ha nem zabálunk olyan összetevőt ami hízlal. Ennyi, nem több. Ja, ls természetesen este 6 után már semmi, csak sok folyadék.

2011. febr. 7. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

14:07 vagyok. Már június óta fogyózok. Igaz lassú, de azért büszke vagyok magamra :D

Eleinte turmix porral kezdtem, ment is nagyon, de aztán a végén már nem bírtam. Kb két hétig ment, ezalatt fogytam 3 kg-t. Ezek után elkezdtem inni a zöld teát, emellett nem ettem sok mindent. Megszüntettem a sót, a cukrot(még az édesítőszert is mert lassítja a fogyókúrát valamelyik rákkeltő), nem ettem semmi liszt terméket. Gyümölcsökből se mindent ettem. Pl nem ettem banán-t. Viszont rengeteg dinnyét, almát ettem. Inni semmi üdítőt nem ittam, még rostoslevet sem. Vagy vizet, vagy zöld teát ittam. Nagyon koplalós héten 3 kg-t is fogytam. Mindenki azt mondta, hogy ne koplaljak, de egyszer sem jött vissza :). Most eléggé lelassult a fogyásom, mivel zabálom a csokikat, kekszeket :D De így sem eszek annyit, mint régebben. Viszont még iszom a zöld teát és így két hetente fogyok 1 kg-t. Sokan mondják, hogy a zöld tea nem fogyaszt, furcsa, de 1 hónapja a barátnőm kezdte el inni és már 4 kg-t fogyott ( igaz, hogy fogyókúrázik mellette).

Másrészt sokan nem szeretik a zöld teát, de aki igazán leakar fogyni... :D

Remélem segítettem!

2011. febr. 7. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!