Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy beszéljem le erről a...

Hogy beszéljem le erről a páromat illetve baj-e hogy ez megfordult a fejében?

Figyelt kérdés
Arról van szó, hogy mi 3 éve vagyunk együtt, az előttem lévő barátnőjével is eddig voltak együtt. Ettől a csajtól lett neki egy gyereke. Akkor összevesztek, különmentek, a csaj a szüleihez költözött vissza. Ezután jött össze velem a párom. A csaj még akkor is szerelmes volt belé én kicsit féltékeny is voltam, mert a gyerek miatt viszonylag gyakran találkoztak. De a párom állítása szerint nem volt köztük semmi. Egy kis időre rá a csaj összejött egy másik pasival akivel összeköltözött egy másik városba. Én meg is nyugodtam, hogy na, tiszta a levegő. Ugyanis én nem abban a városban lakom ahol a párom így konkrétan nem tudom szemmel tartani mikor találkoznak játszótéren vagy ilyesmi.. Most a napokban mondta a párom hogy a csaj összeveszett a pasijával és megint a szüleinel lakik (a párommal egy városban). Én nagyon félek hogy a csaj rámozdul... de a hab a torán, hpgy a pasim azt mondta, valahogy meg kéne szívatni a csajt mert anno kicseszett vele, ezért mentek szét. Azt mondta, magához édesgetné, mintha akarna tőle valamit aztán meg faképnél hagyná. Szóval nem csalna meg vele, csak úgy eljátszadozna a lány érzéseivel. Ez olyan hülye ötlet nem? 1. Nekem ez tök megalázó, ne higyje már azt a csaj hogy akar tőle valamit a pasim, még akkor se ha utána pofára esne... ne higyje egy percig se hogy a pasim akarja őt! 2. Mivan ha a végén a pasim sem tud majd ellenálni, előtörnek a régi emlékek, ilyesmi? 3. A barátom azt mondja hogy őt nem érdekli a csaj, nem békülne ki vele, sőt utálja és engem szeret. De, kérdem én, ha annyira nem érdekelné, teljesen hidegen hagyná akkor nem agyalna azon hogyan kéne megszívatnia, nem? Akkor még se szeret engem annyira? Kérlek titeket adjatok tanácsot, mit tegyek és mi a véleményetek a dologról? Én azért tervezem hogy majd beszélek vele erről és ne szívassa a csajt mert ennek semmi értelme! Bocsi hogy hosszú lett.
2010. máj. 27. 11:18
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
A párod egy idióta (már bocs). De a legrosszabb, hogy téged is teljesen hülyének néz...
2010. máj. 27. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
34%
szereti...és a gyermeke anyja...állj ki a képből...
2010. máj. 27. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
69%
Fölös 3. vagy!
2010. máj. 27. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Minél előbb hagyd ott! Aki ilyenre képes, annak nincsenek érzelmei, legalább is nem olyanok amilyenre te vágysz... Majd egyszer veled is ezt akarja megtenni????
2010. máj. 27. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen butaságot! Mond meg neki a véleményed, hogy te ilyen játékokban nem mész bele! Ha ő mégis az eredeti tervnél marad, csak hogy az önbecsülését nehogy elveszítse, akkor máris nem te vagy fontos neki, hanem csak saját maga...
2010. máj. 27. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
De egy éretlen hülyegyerek...,már ne haragudj!
2010. máj. 27. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
tisztára hülyének akak téged nézni. nyilvánvaló, hogy érdekli még a volt párja és azért akarja ezt megjátszani, hogy ha esetleg mégis elutasítaná a nő akkor te megmaradsz tartalékban. szóval nehogy bevedd ezt a dumát.
2010. máj. 27. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Hazudik. Csak időt akar nyerni a veled való szakításhoz.
2010. máj. 27. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

szerintem valamennyire szeretheti még azt a lányt mert akkor nem akarná "visszaszívatni". ez elég gyerekes dolog..

sajnos szerintem nem zárta le magában azt a kapcsolatot..

szerintem ha találsz vlaki mást akkor hagyd ott ezt a srácot...

2010. máj. 27. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Na most aztán tényleg megilyedtem. Mit csináljak? Beszéljek vele és hallgassam meg mit reagál vagy azonnal szakítsak?
2010. máj. 27. 11:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!