Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A párom azt akarja hogy...

A párom azt akarja hogy lefogyjak. Azt mondta hogy vastag a karom. Szerintetek gáz ez?

Figyelt kérdés

Új kapcsolatban vagyok és a párom (igaz, nem sértően) de egyértelműen mondta, hogy nekem vastag karom van és eléggé combos is vagyok. Picit rosszul esik, hogy nem vagyok egy "topmodell" alkat.


Kíváncsi lennék arra, hogy ti erre hogyan reagálnátok?


Továbbá szerintetek mi tartozik az átlag női méretbe? csípőbőség, mell, kar, comb, derék, magasság súly.(ezen válaszok után leírom a saját méreteimet is)


Ti lefogynátok a másik miatt?


Köszönöm a válaszokat.


25L


2011. febr. 7. 10:19
1 2 3 4 5
 41/50 A kérdező kommentje:
Hehe, aranyos volt ez a hsz. :D
2011. febr. 7. 12:04
 42/50 anonim ***** válasza:
55%

2 hónapos kapcsolatban elküldeném melegebb éghajlatra,akkoris ha kövér vagy akkor is ha nem...


Mi 4. éve együtt vagyunk,jó főztömnek hála párom 80ról 115kilósra hizott...4 év után már nem gond megmondani,hogy "elterebélyesedtél drágám,mától fogyókúra van"...minden rossz érzés nélkül rábólintott,nem sértette a dolog (mindig megmondja ha bántja a lelkivilágát vmi)

tavaly betegség hatására 10 kilót fogytam,zörögtek a csontjaim, (170-hez voltam 50kiló),ő is megmondta hogy hízókúra,mert már csak óvatosan mer hozzámérni,fél h összetör:D6-7 kilót sikerült felszedni,de még nem tökéletes 60 felé akarok menni (igen,én 170 cenihez olyan 65 kilósan érezném jól magam)

23/N



de 2 hónapos kapcsolatban ha nem talál elragadóan szépnek,menne a ....

2011. febr. 7. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/50 anonim ***** válasza:

Nagyon függ a testkompozíciótól. Ugyanolyan térfogatú izom nehezebb, mint a zsír.

Ismeretségi körömben van két lány, mindketten ugyanolyan paraméterekkel rendelkeznek, mégis az egyik látványra puha húsú, kicsit folyós, a másik feszes, izmos. Egyrészt az utóbbi rendszeresen sportol, másrészt jobb a genetikája.

Szerintem a saját egészséged, jó közérzeted miatt sportolj valamit, ártani biztos nem fog. Nem kell végletekbe esni, heti kétszer 1 óra is sokat jelent. Úszás, futás, küzdősportok (szépen szálkásít, ha normálisan táplálkozol mellette), aerobic, görkori... bármi.


Én 47 kg voltam a 155 centimhez, amikor megismerkedtem a férjemmel. Közben lementem 43-ra is egy stresszes időszak miatt - hát elég csúnyán néztem ki. Most felmentem 50 kg-ra, ami bár nem sok a 47-hez képest, az alacsonyságom miatt bőven meglátszik. Most próbálom a zsírt leszedni és izommal helyettesíteni - lehet, hogy súlyban nem fogok változni, de kinézetben, centiben biztos (körméret).

2011. febr. 7. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/50 anonim ***** válasza:
100%

Hát én úgy elküldeném a pi..ba, hogy csak pislogna.

MÉG csak 2 hónapja vagytok együtt, és már talál benned kivetnivalót? Mi lesz később? Mi lesz ha netán terhes leszel, és meghízol? Akkor meg már egyenesen undorítónak nevez majd, vagy mi?

Nekem az exem volt így, sajnos sikerült fölszednem 10 kilót amíg együtt voltunk, egy év alatt.Ő is egy nap 3-szor is elmondta, hogy fogyjak le, mert így nem tetszem neki, és hiába mondtam, hogy jó, azon vagyok, csak ne mondogassa már mindig, mert nagyon rosszul esik, és attól nem fogyok gyorsabban, hogy egy nap ahányszor csak tudja megemlíti.Csak azt éri el, hogy szégyelljek levetkőzni előtte, és nem engedem, hogy hozzám érjen, meg, hogy lásson, mert az jut eszembe, hogy mennyire undorodik tőlem.

Hát én ezt nem kívánom senkinek.Rohadt egy dolog, szerencsére vége lett a kapcsolatunknak.És azóta vékonyabb vagyok mint előtte :D.

És a mostani párom 120 kilósan is szeretne, mert szerinte nem attól függ, hogy ki hogy néz ki, és ha valakit szeretsz, akkor a kilóival is szereted.

23L

2011. febr. 7. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/50 anonim ***** válasza:
76%
Véleményem szerint nem kellene ilyen mélységig belemenned az ideális méretek elemzésébe. Az alapvetően jellemző alkata mindenkinek megvan, a tükörben magad is láthatod, hogy a te esetedben hogy alakultak az arányok. Ezen sporttal, ésszerű étrenddel lehet még alakítani, plusz-mínusz kilókat produkálni, de ne ez foglalja le ilyen mértékben a gondolataidat. Ha valakinek nem felelnek meg a méreteid - ami mellesleg a leírtak alapján átlagosnak is mondható - keressen tökéletesebbet magának. Ha néhány centivel vékonyabb kar olyan jelentős befolyással lehet egy kapcsolatra, akkor az nem is nevezhető kapcsolatnak. Egyébként is mi jót várhatna az ilyentől valaki a későbbiekben, ha már a kapcsolat elején ilyen tapintatlan beszólásai vannak?
2011. febr. 7. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/50 anonim ***** válasza:

Figyelj. A pasid egy bunkó, már elnézést. Írtad, hogy fogytál is mióta megismerted, akkor mire panaszkodik? Így ismert meg, így jött össze veled, akkor most mi a baja? Te kellesz neki, vagy csak alakítgatni akar?

Másrészt: az átlagos méretről nem lehet egyöntetűen nyilatkozni, mert sokat számít, hogy mennyi izom van az emberen (ugyanis az izom sokkal nehezebb, mint a háj), és alapjáraton mennyire nehezek a csontjai. Viszont ha irigyled a vékony/normál lányokat, szeretnél később egészségesebb életet élni (a túlsúly ugye sok egészségügyi problémát előidézhet), akkor egyszerű: FOGYJ LE! Lehet, hogy most azt mondod, hogy könnyen beszélek, mert én pl. világ életemben vékony voltam - de ennek ellenére van esténként fél órám egy kis hasizom+combizom gyakorlatra, vagy néhanapján szobabiciklizésre. Ha fogyózni akarsz ne CSAK fogyókúrával tedd, hanem pl. fuss minden nap 2 kört a ház körül, és mellé egyél egészséges, de zsírszegény ételeket (nem salátát salátával:D). Az egész akarat kérdése, és hidd el, a másokra való féltékenykedés pont annyira nem egészséges, mint az, ha nem érzed jól magad a bőrödben! Úgyhogy szerintem hajrá.

2011. febr. 7. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/50 anonim ***** válasza:
Én ilyen férfi mellett nem érezném jól magamat hosszú távon. Nekem az kell, hogy tökéletesnek érezzem magamat mindig mellette. A mostani páromnak nem számít, ha kócos vagyok, maszatos, vagy bármi, mindig csak dícsér. Istennőnek érzem magamat felkelés után, ráncosan, nyúzottan is! És erre van szükségem. Neked nem?
2011. febr. 7. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/50 anonim ***** válasza:
52%
Én úgy vagyok vele, ha valaki mondja, hogy fogynom kéne, akkor megnézem magam a tükörben, és ha én is úgy látom, hogy van rajtam felesleg, akkor megköszönöm neki, hogy szólt, és próbál hajtani... ha meg olyat vár el tőlem, ami hülyeség, akkor kiröhögöm :D Például egy 180 centis lánytól senki ne várja el, hogy 40 kiló legyen. :D
2011. febr. 7. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/50 anonim ***** válasza:

Szerintem vess véget ennek a kapcsolatnak! 2 hónap után ilyet mond, kritizál, az azt jelenti, hogy nem igazán azért van veled, mert szeret. Főleg úgy, hogy 2 hónapja még kövérebb voltál.

Hidd el, uralni akar téged, és a saját ízlése szerint alakítani.

Nekem is a párom 1 hónap után megmondta a frankót: ha festem a hajam és fodrászhoz járok ...keres más lányt! Engem ne akarjon zsarolni! Ha akkor tetszettem neki, akkor most is tetsszem, vagy hagyjuk az egészet.

Mondtam neki, keressen más nőt! Ki is dobtam!

2011. febr. 7. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/50 anonim válasza:
Én is akarok fogyni. Viszont engem a pasik így szeretnek,egyszer se volt az hogy azt mondták hogy fogyjak,pedig nem vagyok kicsi. :D Azt csinálnám,hogy lefogynék MAGAM MIATT! és mikor már kezd örülni a hülye feje,úgy dobnám ahogy az neki a legjobban fájna. ^^ lehet kegyetlen vagyok,de olyannak szeressen amilyen vagyok. Főleg ha még fogytam is azóta amióta összejöttünk. 2hónap meg lószar se... ha már most kritizál,akkor később is fog. :S
2011. febr. 16. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!