Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A párom azt akarja hogy...

A párom azt akarja hogy lefogyjak. Azt mondta hogy vastag a karom. Szerintetek gáz ez?

Figyelt kérdés

Új kapcsolatban vagyok és a párom (igaz, nem sértően) de egyértelműen mondta, hogy nekem vastag karom van és eléggé combos is vagyok. Picit rosszul esik, hogy nem vagyok egy "topmodell" alkat.


Kíváncsi lennék arra, hogy ti erre hogyan reagálnátok?


Továbbá szerintetek mi tartozik az átlag női méretbe? csípőbőség, mell, kar, comb, derék, magasság súly.(ezen válaszok után leírom a saját méreteimet is)


Ti lefogynátok a másik miatt?


Köszönöm a válaszokat.


25L


2011. febr. 7. 10:19
1 2 3 4 5
 11/50 A kérdező kommentje:

Kíváncsi lennék az átlagos nő méretére, mert nem tudom, hogy itt mekkora méretek számítanak 2010-2011-ben átlagosnak...


sajnos én ehhez nem értek. Nem értek ilyen fitness dolgokhoz sem...azt tudom, hogy most vettem valami pörgető cuccot, mert egy kondis barátom ajánlotta...állítólag nagyon pörget...

2011. febr. 7. 10:37
 12/50 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem nyilvánvaló hogy mindenki szeretne "dicsekedni" a párjával. Valami megfogta benned, azért van veled, de ha mint írod, van rajtad felesleg akkor úgy látszik őt ez zavarja. Örülj neki hogy szóváteszi, és nem csak lelép. Ha ennek ellenére veled van, biztos van más, ami ellensúlyozza valamennire ezt a dolgot, de miért ne tehetnél kedvére, főleg ha te is jobban éreznéd magad vékonyabban. Ez még nem ok a szakításra, bár tudom hogy nem esik jól.
2011. febr. 7. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/50 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem értem, akkor miért nem jött össze egy soványabb lánnyal? Nem sértésnek szánom, csak elég fura, hogy összejöttök, aztán azt mondja, hogy: "Na, drágám, ami a karodat és a combodat illeti..."
2011. febr. 7. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/50 anonim ***** válasza:

kb, ez egy átlag 40-es méret. mell:90-93, csípő: 99-102 derék: 74-77 (a comb , kar nagyon változó az alkat függvényében, de kb comb olyan 55-56)


Fiatal lánynak az sem baj ha picit kevesebb.

2011. febr. 7. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/50 A kérdező kommentje:
Most lemértem magam. csípőm 89, derekam 68, karom 28, combom 58. Magasságom 170 cm. Súlyomat nem tudom, amikor utoljára méretkeztem akkor olyan 70-68 kg között ingadoztam...
2011. febr. 7. 10:42
 16/50 anonim ***** válasza:
100%
Akkor a barátod elmehet a francba. Visszaszívom az eddigieket. Te egy jó nő vagy!
2011. febr. 7. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/50 anonim ***** válasza:
65%

irod,hogy téged is zavar a súlyod, tehát szerintem igenis fogyj egy kicsit,magad miatt is. A másik: a párod veled van, szeret téged,mert gondolom kedves vagy,humoros szép az arcod, akármi, rengeteg értéked van , amiért veled van, viszont még jobban tetszenél neki, ha fogynál pár kilót.Nincs ebben semmi rossz szerintem.Én tuti nekiállnék diétázni mint ma.

Gondolj arra,hogy forditott esetben, ha a párod elmackósodik, vagy borostát növeszt, te is megkérnéd, hogy borotválkozzon meg, vagy dobjon le pár kilót. Nincs ebben semmi.

2011. febr. 7. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/50 A kérdező kommentje:

Én 25 éves vagyok. Ennek a méretnek szülés után kéne lennie, nem? Vagy hogy van ez?


Ti hogy kezeltétek a változást? Lefogytatok a párotok miatt? Milyen lett a kapcsolatotok miután fogytatok?

2011. febr. 7. 10:45
 19/50 anonim ***** válasza:
77%

"ha a párod elmackósodik"


Itt ez a lényeg. Ha valaki elhízik, és a másik szól érte, az érthetőbb, hisz ők tényleg nem ebbe szerettek bele.

De a kérdező párja 2 hónapja van vele, és a kérdező sem írta, hogy 2 hónapja 45 kilós volt. Ez nem úgy megy ám, hogy valakit kinézünk magunknak, aztán átalakítjuk az ízlésünk szerint.

2011. febr. 7. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/50 A kérdező kommentje:

Ő eléggé hiú. Méri magát és egy X méret és súly fölé-alá nem megy, mert ha igen, akkor azonnal elmegy futni vagy valamit csinálni.


Ti mekkorák vagytok? Milyen méretetek van? Párotok mennyire foglalkozik saját magával?

2011. febr. 7. 10:48
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!