Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A párom azt akarja hogy...

A párom azt akarja hogy lefogyjak. Azt mondta hogy vastag a karom. Szerintetek gáz ez?

Figyelt kérdés

Új kapcsolatban vagyok és a párom (igaz, nem sértően) de egyértelműen mondta, hogy nekem vastag karom van és eléggé combos is vagyok. Picit rosszul esik, hogy nem vagyok egy "topmodell" alkat.


Kíváncsi lennék arra, hogy ti erre hogyan reagálnátok?


Továbbá szerintetek mi tartozik az átlag női méretbe? csípőbőség, mell, kar, comb, derék, magasság súly.(ezen válaszok után leírom a saját méreteimet is)


Ti lefogynátok a másik miatt?


Köszönöm a válaszokat.


25L


2011. febr. 7. 10:19
1 2 3 4 5
 21/50 A kérdező kommentje:
Utolsó: amikor megismerkedtünk, akkor 3-4 kgal több voltam. Mondjuk nem is volt szép látvány az igaz...
2011. febr. 7. 10:50
 22/50 anonim ***** válasza:
56%

Bírom, hogy mindenki a pasit szidja. Az a gáz, hogy te magadért sem akarsz lefogyni, pedig szeretnél és ha a barátod megmondja a tutit, azonnal megsértődsz. Pedig ha kinyitnád a szemed, és ismernéd a férfiakat, tudhatnád milyen nőkre buknak többségükben. A világ alkalmazkodjon hozzád, ugye ez te sem gondolod komolyan? Amit csinálsz az hárítás, a barátodra hárítod hogy szerinte kövér a karod, holott te is pontosan tudod, hogy ez így van, tehát nemhat rád az újdonság varázsával. Hiszen te magad is szamárnak tartod magad. AKkor miért csodálkozol hogy ezt mondja rád? Miért ő a hibás, mert nem finomít, hanem az arcodba vágja a tényeket, a valóságot? Ne is haragudj.

És az meg hogy kimondta: azért tehette meg, mert látta rajtad hogy nincs önbizalmad, és bármit mondhat. Magyarul mert hagytad. A barátod visszajelzésében a saját gyengeségedet látod.

2011. febr. 7. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/50 anonim ***** válasza:
180 cm magas vagyok,72 kg,combom kb 56cm,karomat most nem tudom,de nem vastag,csípőm kicsit széles,és igen az alatt a 3 év alatt amióta a párommal vagyok híztam 5 kg-ot.Nem ő kér h fogyjak,én érezném magam jobban a bőrömben ha 68 kg lennék,és az a kis párna ami a csípőmön van eltűnne.
2011. febr. 7. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/50 anonim ***** válasza:
Mellem 90/D derekam 65, csipom, 90, combom 50-52 kozott es 173 cm vagyok. Ez teljesen normalis szerintem, plusz 5 es minusz 5 kg-val is meg jo lennek. Neked a szamokbol itelve, normalis, egeszseges alakod van, a parod hulye.
2011. febr. 7. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/50 anonim ***** válasza:
54%
Kedves 10:54-es,igen a férfiak,meg az ízlésük.A legtöbb pasi,aki nem gondolja komolyan a kapcsolatokat a vékony lányokra hajt,de a többség még mindig szereti,ha nem a csontokat fogdossa egy nőn.Különbözőek az ízlések,de ha neki alapból a vékonyabb lányok tetszenek,akkor miért nem keres olyat??????????????????????????
2011. febr. 7. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/50 A kérdező kommentje:
Nem hárítok. De jól mondod, amit írsz. Lényegében engem is zavar, hogy ilyen vagyok, emiatt kérdeztem meg az embereket, hogy ők ezt hogyan élték meg. Most már 1 hónapja életmódot is váltottam és tartom sikeresen. Csak kíváncsi vagyok hogy mások ezt hogyan élik meg ill élték meg...
2011. febr. 7. 11:01
 27/50 anonim ***** válasza:
100%

"Az a gáz, hogy te magadért sem akarsz lefogyni, pedig szeretnél és ha a barátod megmondja a tutit, azonnal megsértődsz. Pedig ha kinyitnád a szemed, és ismernéd a férfiakat, tudhatnád milyen nőkre buknak többségükben. A világ alkalmazkodjon hozzád, ugye ez te sem gondolod komolyan?"


Komolyan nem érted??? Akkor a pasi miért nem választott magának soványabb lányt?

A szeretetnek elméletben feltétel nélkülinek kell lennie. Ezért ha pont olyantól hallod azt, hogy nem vagy szerethető, aki elvileg azért jött össze veled, mert szeret, az eléggé övön aluli.


És vannak normális férfiak, én elég sokat ismerek, olyanokat, akiknek a barátnőjük a 48 kilótól a 90-ig terjed.


És nem gondolod, hogy pont a pasi várja el, hogy a világ alkalmazkodjon hozzá? Mert mi van, ha a kérdező lefogy, oké. A következő pasijának a vörösek jönnek be, akkor fesse be a haját (alkalmazkodjon), az utána lévőnek a nagymellűek, műtesse meg magát (alkalmazkodjon)...


Egy emberi lényről van szó. Nem egy telefonról, aminek le lehet cserélni az előlapját, ha nem tetszik a színe.

2011. febr. 7. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/50 anonim ***** válasza:
0%

A számokból itélve meg szerintem igenis van rajtad túl súly. Nem arról van szó,hogy kövér lennél, de azért nem is tipikus fürdőruha alkat! A párod se azt akarja,hogy légy piszkafa, csak szeretné ha formásodnál picit. Lehet, hogy az is elég lenne,ha elkezdenél tornázni picit. Irtad, hogy a párod nagyon hiú magára,úgyhogy az nem vetne jó fényt a kapcsolatotokra, ha téged meg kényelmes tipusnak lát. Ez előbb-utóbb az igénytelenséggel fog összekapcsolódni. Ne a párod miatt fogyj elsősorban,hanem mert te is irtad,hogy nem érzed jól magad a bőrödben.Na meg gondolom szeretnél tetszeni. Majd amikor éjjel nappal dicsérget,hogy milyen csini vagy, és mennyire kivirultál, rájössz, hogy megérte.

Én most 166 cm-hez vagyok 52 kiló,vékony vagyok, de aranyosan,és nincsenek kint a csontjaim, szerintem kb.ez az ideális. Nekem súlyproblémáim nincsenek inkább a gebeség a bajom,ha már 1 nap nem eszem rendesen, rögtön úgy nézek ki,mintha 1 hónapja fogyóznék. De volt már olyan egy kapcsolatomban, hogy az akkori barátom mondta,hogy jobban örülne,ha kicsit teltebb lennék. Elkezdtem többet enni, és elmentem testipitő boltba, vettem tömegnövelő port, azt is ittam. Fel is szedtem 3-4 kilót, neki is jobban tetszettem,és az által, hogy jobban tetszettem neki, jobban dicsérgetett és én is jobban éreztem magam a bőrömben.

2011. febr. 7. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/50 anonim ***** válasza:
72%

De itt most szerintem sem arról van szó, hogy a kérdező husi vagy nem! Hanem,hogy 2 hónapja vannak együtt és srác máris kifogásolja a külsejét. Én sem értem,hogy akkor miért jött vele össze! Mert, ha együtt lennének mondjuk 2 éve és a kérdező magára kapkodott volna 10 kg-ot, akkor még megérteném,hogy megemlíti a srác! De ráadásul már fogyott is!

Kérdező, ha téged is zavar, akkor fogyjál! De csak szimplán a pasiért, ne! Illetve kérdezd meg,hogy akkor mit látott benned 2 hónappal ezelőtt!

2011. febr. 7. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/50 anonim ***** válasza:

a barátod mekkora darab?


ha bemész ilyen márkás ruhaboltba, ahol csak normál méretre tudsz venni ruhát. ha abba beleférsz akkor tuti normális az alakod

2011. febr. 7. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!