Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Kezd az egész...

Mit csináljak? Kezd az egész az agyamra menni.

Figyelt kérdés

a szüleim kikészítenek. régebben épp hogy csak csipkelődtek de ma már huh. veszekednek. minden hülyeségen. agyamra mennek. 14 éves vagyok de legszívesebben már halott lennék csak ne kelljen ezt hallgatnom. már egy egy veszekedésbe beleszóltam és pár másodpercig csend lett aztán folytatták. komolyan mondom már teljesen ki vagyok. nem akarom hogy elváljanak. viszont ez bírhatatlan. anyu és apu is tiszta keményfejű és nem haggya egyik se magát és így még rosszabb. már fordult meg a fejemben hogy elhúzok otthonról a fenébe meg minden de az se megoldás. elmenkülni a gond elől. csak hogy a szüleim veszekednek ez rám is negatív hatással van...

nem tudom mit csináljak...

volt olyan hogy veszekedtek kimentem ordibálva hogy haggyák abba vagy utoljára látnak meg minden félét megpróbáltam de nem vettek komolyan. hisz " csak 14 éves. azt se tudja miről van szó"

valami tipp?

ez már elviselhetetlen... :( :(


2011. febr. 2. 20:23
1 2
 11/11 Viki233 ***** válasza:
kedves előttem lévő!nem ezeknek kéne felnőni akik a szüleik végett szenvednek!sztem az olyan ember aki nem nézi h szenved végette a gyermeke nah annak kéne felnőni!
2011. febr. 3. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!