Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Kezd az egész...

Mit csináljak? Kezd az egész az agyamra menni.

Figyelt kérdés

a szüleim kikészítenek. régebben épp hogy csak csipkelődtek de ma már huh. veszekednek. minden hülyeségen. agyamra mennek. 14 éves vagyok de legszívesebben már halott lennék csak ne kelljen ezt hallgatnom. már egy egy veszekedésbe beleszóltam és pár másodpercig csend lett aztán folytatták. komolyan mondom már teljesen ki vagyok. nem akarom hogy elváljanak. viszont ez bírhatatlan. anyu és apu is tiszta keményfejű és nem haggya egyik se magát és így még rosszabb. már fordult meg a fejemben hogy elhúzok otthonról a fenébe meg minden de az se megoldás. elmenkülni a gond elől. csak hogy a szüleim veszekednek ez rám is negatív hatással van...

nem tudom mit csináljak...

volt olyan hogy veszekedtek kimentem ordibálva hogy haggyák abba vagy utoljára látnak meg minden félét megpróbáltam de nem vettek komolyan. hisz " csak 14 éves. azt se tudja miről van szó"

valami tipp?

ez már elviselhetetlen... :( :(


2011. febr. 2. 20:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ülj le velük beszélgetni, és mondd el, hogy téged mennyire bánt, neked mennyire fáj, ha ők veszekednek.
2011. febr. 2. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

van nagyszülőd?mond nekik hogy elmész,és aludj ott a mamádnál!

hátha észbekapnak! de utána szóljatok nekik!


vagy menjenek terapeutához.

sajnálom hogy ezt kell halgatnod:(

2011. febr. 2. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Biztosan meg vannak a gondjaik,legyél megértöbb velük.
2011. febr. 2. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

megértés. és nekik engem nem kellene megérteniük?

bele se gondolnak milyen ezt hallgatni..

2011. febr. 2. 20:33
 5/11 Viki233 ***** válasza:
sztem nekik kéne gondolkodni h így téged is tönkre tesznek.én úgy nőttem fel h folyton vita veszekedés és még rosszabbak....ma már úgy gondolom h ha nem működik egys kapcsolat akkor békében el kell válni h ne a gyerek szívja meg...tudom most megfogtok kövezni h a válást javaslom, de így sztem jobb lenne.és attól még a gyerek láthatná mindkét szülőjét és megoldható lenne úgyis mintha el sem váltak volna csak külön élnek.ennyi.sztem
2011. febr. 2. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha nem hiszik el,hogy lefarolsz,akkor látványosan távozz amikor veszekednek,de ne este,hanem mondjuk hétvégén napközben.Tedd mindezt úgy,hogy mondjuk becsapod az ajtót és elrohansz,csak vigyázz ne rohanj ki az úttestre ha kérhetlek.De ezt csak ijesztés képen.Aztán este menj szépen haza.És mond el neki még egyszer hogy nagyon eleged van ebből.
2011. febr. 2. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Pl min veszekednek?
2011. febr. 2. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Igen,azt kene,hogy egyik este ne menj haza,aludj nagyszuloknel vagy valakinel... hatha eszbe kapnak a sok veszekedes kozben,hogy te is ott vagy es utana jobban figyelnek majd rad. Egyebkent neha jobb,ha elvalnak ilyenkor,amikor mar csak kiabalni tudnak egymassal.
2011. febr. 2. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Mutasd meg a szüleidnek ezt az interneten feltett kérdést.Szerintem nekik kéne tanácsot kérniük.Te nem fogod tudni megoldani,Tárják fel ők a problémájukat akár privát e-mail kérdésben is.Otthonról ne maradj ki,nem hiányzik egy tragédia.Ha a szüleid nem hajlandók másokkal névtelenül felvenni a kapcsolatot,fordulj az iskolád gyermekvédelmiséhez,neki öszintén elmondhatsz mindent.De előbb a szülők kérjenek tanácsot.Ne félj nekik megmutatni ezt a kérdést.
2011. febr. 2. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

figyusz

hagyjuk már ezt a legszívesebben öngyi lennék dumát, meg a jaj de elmennék a fenébe innen hülyeségeket

annyira idegesít. hogy feljövök bakker de és mindenhol csak a nyavajgás, meg az öngyilkosság meg az elmennék messzire meg az önsajnálás

nagyon gáz!!!!

nőljetek már fel kérlek titeket

2011. febr. 2. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!