Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyós problémák? Míg együtt...

Anyós problémák? Míg együtt laktatok, ha voltak viták, mennyire voltak komolyak?

Figyelt kérdés

Azok válasza érdekelne, akik voltak már ilyen helyzetben. Meddig bírtátok és a párotok hogy viselte ezeket a ceremóniákat? Kapcsolatotokat hogyan befolyásolta? Költözés után mi történt?

Jó sok kérdés.

Amúgy lány vagyok. Anyukám és párom már nem tud egy légtérben lenni egymással. Teljesen kész vagyok. Tanácstalan, és kétségbe esett.


2011. febr. 2. 08:45
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Az egyik barátomnak a szülei generációs házban éltek. A nagyi volt lent, ők meg fent. Teljesen különálló volt minden, mégis mindenbe beleszóltak a nagyszülők, de még az unokák életébe is, ami konkrétan nálunk fordult elő... rögtön első napon, pedig még csak akkor mentem át elsőre...


3 hónap fusztráltság után kiléptem a kapcsolatból, mert már akkor a nyakamra másztak, h mit dolgozom, milyen beosztás etc., holott drága unokája semmit nem dolgozott.

Az csak tetézett minden, h a srác odaakar költözni majd alulra, ha meghaltak a nagyi.


Na, köszöntem, de nem!

2011. febr. 2. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
71%
ennek nincs ellenszere.Egyszerűen nem kell odaköltözni hozzá.Én is elkövettem ezt a hibát, volt olyan, hogy anyósom fél téglával akart dobálni.Biztos nekem is van hibám, nem mondom, h minden az ő hibája volt, de én senkinek nem tűrném el soha többet a rigolyáit.Nálunk úgy végződött, hogy egy botrány után közöltem a pasimmal(merthogy neki is ugyanez volt a vélemény, amit az egyik válaszoló írt, hogy béküljünk meg egymással, meg jó ez így)hogy én most szedem a cuccom és megyek, ő meg ha szeret majd utánam jön, ha nem akkor maradjon az anyukájával, de én többet egy percet sem maradok ebben a házban.Érdekes módon, még aznap talált albérletet.
2011. febr. 2. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Én 25 éves vagyok, férjemmel 8 éve élünk együtt, ebből 7 és fél évet szüleimnél... Semmi komoly probléma nem volt, mert mi hálásak voltunk azért, hogy "befogadták" a párom, hogy együtt lehessünk, mert elköltözni nem tudtunk.

A problémák akkor kezdődtek, amikor megszületett a kislányunk, bár már telkünk volt, építkezés elkezdődött, de hiába tudtuk mind, hogy már csak kis időt kell így kibírni, martuk egmást. Főleg én anyámmal egyébként, szóval a párom próbált minket békíteni. Nem nagyon jött össze, szóval elköltöztünk, most sokkal nehezebb az építkezést befejezni, de jó a viszony a szüleimmel és nyugodt körülmények között neveljük a kislányunkat.


Szóval szerintem ha a lehetőség adott, költözni kell! Így elkerülhetőek a nagyobb veszekedések.

2011. febr. 2. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Hála Istennek látom mindennek a végét, csak éppen olyan borzasztó dolgokat mondtak el egymásról nekem, hogy borzasztóan el vagyok keseredve. Ilyen téren nincs jelenleg senki akinek elmondhatnám, hogy ez nekem mennyire fáj.

Csak az jut eszembe, hogy szegény apukám mindehez mit szólna. Anyukám mártírkodásait csak ő tudta féken tartani.

2011. febr. 2. 10:37
 15/15 anonim ***** válasza:
10:34-es vagyok.Egyébként olyan időszak is volt, igaz csak pár hét, amikor az én pasim lakott nálunk.Na, ott is voltak nagyon durva balhék, anyám nem nagyon tolerálta a dolgot.Szóval onnan is menni kellett.Mindent összevetve, szerintem az egyetlen lehetőség a költözés.
2011. febr. 2. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!