Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szülők:ti hány ft-ot kérnétek...

Szülők:ti hány ft-ot kérnétek el a gyereketektől rezsigyanánt? A kereső fél 80-90ezer ft között keres. A család nem rosszmódú.

Figyelt kérdés
2011. febr. 1. 19:21
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
90%
Ha nem rosszmódú családról van szó,akkor semennyit.
2011. febr. 1. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
90%
ha nem rosszmódú a család, akkor semennyit, csak ne igya el a gyerek a fizetését.
2011. febr. 1. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
86%

én még nem vagyok szülő,de anyukám azt mondta,ha otthon élnék és dolgoznék (nem otthon lakom már), akkor sem kérne egy fillért sem,inkább azt mondaná,hogy tegyem félre lakásra vagy ilyesmi spórolásra,hogy könnyebb legyen elindulni a nagybetűs életbe. Mivel arra nem futja,hogy kocsit,lakást vegyenek nekem,legalább így segítenének. Én ezt korrektnek tartom,mármint persze ha nincsenek rászorulva. Én is valahogy így gondolom,megpróbálok majd segíteni a gyerekemnek,ha lesz,amennyire megengedik a körülmények.


22/L

2011. febr. 1. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
86%
Én adtam anyámnak havi minimálból 20000-et, de nyugdíjas és egyedül nevelt fel. A többit magamra költhettem.
2011. febr. 1. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
86%
20at, de azt félretenném neki. bizti ami sicher alapon.
2011. febr. 1. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
81%

párom szülei egy forintot se kérnek el,csak a saját kocsija tankolását és atelefonszámláját fizeti meg ha nem otthon kajál,vagy szórakozás

többit teszi félre


tőlem a 70ezerből 50et kértek volna el úgy hogy nappali mellett dolgozok,igy kerestem egy albérletet,olcsóbb...



mindkét szülőpár megtehetné anyagilag hogy mindent megvegyen...

2011. febr. 1. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
32%

Hát például a reszi alapján dönteném el,ezt így "látatlanba" nem lehet megmondani.

És nem az a lényeg ha jómódú a család,akkor ne fizessen,hanem bizony ha a gyerek keres,akkor tanulja meg hogy vannak a háztartással kapcsolatos költségek.Kifizeti aztán jön egy kari vagy mikulás azt máris visszakapja ajándék formályában.

2011. febr. 1. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
70%
Attól is függ, hány keresőképes van a családban.Én max 10ezret.
2011. febr. 1. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
56%
"rezsi
2011. febr. 1. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:

Igazándiból én vagyok a gyerek.fél éve dolgozom.akkoriban 10ezer forintot akart kérni tőlem havonta,én erősködtem,hogy 20ezret odaadok,mert az szerintem a minimum.

A munkahelyem miatt nem sokat vagyok itthon,nem járok sok költséggel(persze,már semmi sem az sajnos),de meglepett pár napja a kérése,miszerint adjak haza havi 30-35ezret a havi 80-85ezer forintomból(ami albérlet esetén lehetne 96ezer ft is).Nem az van,hogy sajnálom ,mert valóban megérdemlik,de két kereső szülő(nem rosszul[nem is jól]) mellett ezt furcsállom.

2011. febr. 1. 19:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!