Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálja ezt velem?

Miért csinálja ezt velem?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 13hetes terhes vok(ikrek). Sajnos egy félreértés miatt nem tudunk 1hónapja együtt lakni,és nem is sokat talizunk mert én nappal ő meg éjjel dolgozik! De az a baj hogy lehet hogy nem is akarna több idöt velünk tölteni. Amióta terhes vok nem volt még velem dokinál,nem érdekli egy leletem se(az se h nem szabadna melóznom mert veszélyeztetett vok)nem kérdezte meg h hogy vagyunk,és még mellé nem hogy pozitiv inkább negativ irányba megy a kapcsolatunk!Állandóan bennem keresi a hibát,belémköt és nem vesz arrol tudomást hogy nem szabadna idegeskednem!

A másik fő bajom hogy gyakorlatilag 9hónapja én tartom! Most dolgozik de amikor szóba került hogy összeköltözés rögtön azt mondta h nincs rá pénz! Akkor egyedül leszek a gyerekeimmel? Az elején én akartam elvetetni de ő ragaszkodott h tartsuk meg! Mit tegyek?????????


2011. febr. 1. 15:14
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
A drága apuka a Hugicájának a sulit eltudta intézni,oda nem lusta bemenni! Velem dokihoz nem hajlandó jönni! Nagyon ki vagyok! Most akkor dobjam?
2011. febr. 2. 14:27
 12/12 anonim ***** válasza:
Hááááááááát!Enegem nem nézne hülyének!Ha szerncséd van észbe kap és megváltozik,ha nem akkor jobb most tudni minthogy végigszenvedj mellette éveket mire rájössz h semmit sem változott és nem lehet rá számítani.Sajnálom!
2011. febr. 2. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!