Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálja ezt velem?

Miért csinálja ezt velem?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 13hetes terhes vok(ikrek). Sajnos egy félreértés miatt nem tudunk 1hónapja együtt lakni,és nem is sokat talizunk mert én nappal ő meg éjjel dolgozik! De az a baj hogy lehet hogy nem is akarna több idöt velünk tölteni. Amióta terhes vok nem volt még velem dokinál,nem érdekli egy leletem se(az se h nem szabadna melóznom mert veszélyeztetett vok)nem kérdezte meg h hogy vagyunk,és még mellé nem hogy pozitiv inkább negativ irányba megy a kapcsolatunk!Állandóan bennem keresi a hibát,belémköt és nem vesz arrol tudomást hogy nem szabadna idegeskednem!

A másik fő bajom hogy gyakorlatilag 9hónapja én tartom! Most dolgozik de amikor szóba került hogy összeköltözés rögtön azt mondta h nincs rá pénz! Akkor egyedül leszek a gyerekeimmel? Az elején én akartam elvetetni de ő ragaszkodott h tartsuk meg! Mit tegyek?????????


2011. febr. 1. 15:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Jól beleválasztottál. Sajnálom. Teherbeesés előtt nem volt mód arra, hogy megismerjétek egymást, összeköltözzetek, és megteremtsétek az alapfeltételeket a gyerekvállaláshoz? (nemcsak anyagiakra értem, hanem érzelmi feltételekre is...)


Mást nem tudsz tenni mostmár, csak valahogy megpróbálni normalizálni a helyzetet... vagy ki tudtok békülni, vagy egyedülálló szülő leszel.

2011. febr. 1. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
52%

ne haragudj, hogy ezt mondom, es oszinten szolva, nem tudnek este aludni, annak ellenere, hogy megfogadtam, hogy nem szolok be senkinek, de


EGY HULYE P*CSA VAGY

2011. febr. 1. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%

Szemetek a férfiak.Talán akkor kellett volna gondolkodnia amikor még el akartad vetetni,nem pedig mondani hogy jo tartsátok meg csak épp utána nem gondoskodni roluk.Nincs segitséged vagy akikkel lakhatsz?Mert ahogy leirtad nem nagyon számithatsz az ő támogatására.Ne hagyd magad és még véletlenül sem te tartzsd el,elvégre ha jönnen a babák legalább azért kellene talpra állnia és megteremteni azt ami nektek kell.Gondolom amikor rávágta hogy oké nem gondolt bele h ez mivel is jár.Gondolom már nem akarod elvetetni őket.Remélem van segitséged és fel tudod majd nevelni öket,mert szerintem tőle nem sok segitséget fogsz majd kapni.Amúgy meg egy nagy szemét ha állandoan idegesit pedig pont h most nem kéne.Ha megtartod öket akkor beszélj vele h vagy változtat a hozzáálláson vagy megy.(Dolgozás,összeköltözés,felelősségvállalás.)

Ha nem változtat akkor meg minél elöbb szabadulj meg töle nehogy még te vetélj el azért,mert ő bunkoskodik.Most jut eszembe 12 hetes terhesen lehet csak elvetetni,asszem" akkor ez már nem aktuális.

2011. febr. 1. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Te vagy a HIV +?
2011. febr. 1. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

"Szemetek a férfiak"


Úgy szeretem, amikor így általánosítanak.

2011. febr. 1. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Egyik kommentelőnek: Ez már csak így van :) Ha valami rosszat csinál a párom, én is mindig a férfiakra fogom, de különben senki nem az összes férfira gondol persze, csak amelyik hasonló (kivéve aki célarányosan így kérdezi)


Kérdezőnek: én mindenképpen kitenném, ha nem hajlandó pénzt keresni a gyerekekre.

Te írtad, hogy gyakorlatilag semmit nem akar a kapcsolatba beleadni, bőven elég lesz a picikre költeni, és velük foglalkozni nehogy már még őt is te pátyolgasd!

2011. febr. 1. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 tetris ***** válasza:
És te még ennek szülsz gyereket?
2011. febr. 1. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Sok választási lehetőségem már nincs!
2011. febr. 1. 17:24
 9/12 tetris ***** válasza:

Próbálj meg felkészülni rá, lelkkileg, és anyagilag is, hogy a gyerekeket egyedül fogod felnevelni. Ha lehet, már most tartalékolj, és nézz körül, hogyan kérhetnél segítséget egyedülálló anyaként, mert a jelek szerint a "kedves papa" nem lesz segítségedre.

A gyermektartásdíj miatt már most elkezdeném a szükséges papírokat intézni, ne akkor kelljen ezzel foglalkozni, amikor már egy perc szabad időd se lesz a két pici baba miatt.

A legfontosabb, hogy - ha már így alakult - nagyon vigyázz a babákra, és ha lehet, ne idegesítsd magad! Próbálj sokat pihenni, ha lehet.

Most minden segítségre szükséged lesz, mert a kettős terhességgel, egyre nagyobb pocakkal később egyre nehezebben fogsz tudni mozogni. Már most el kell kezdeni a felkészülést a babákra, ebben édesanyád biztos segítene.

Ne hagyd az utolsó pillanatra a babakellékek megvásárlását, mert később már nagyon nehezen fogsz tudni utazni, mozogni.

A továbbiakat illetően a párod eltartását azonnal függeszd fel. Értesd meg vele, hogy most a gyerekekre, a saját jövőtökre kell a pénz. Ha enni akar, dolgozzon. Talán, ha a férfiúi hiúságára hivatkozol, akkor elmegy pénzt keresni. Ha erre nem hajlandó, akkor ne adj neki pénzt, mert ez egy röhej, hogy egy ikerterhes kismamának kell eltartania a párját. Ha végképp nem megy, akkor dobd ki. De mielőtt kiadod az útját, előtte csináltasd meg a babaszobát.FEssen ki, lakkozza le a parkettát, szerelje össze a kiságyat, vegye meg a kiskádat, stb, amit kell. Ezeket te nem fogod tudni egyedül megcsinálni nagy pocakkal.

Kitartást, és erőt kívánok neked az elkövetkezendő nagyon nehéz időszakhoz.

és mégegy: nem vagy hülye p..a, mint ahogy valaki írta.

2011. febr. 1. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem ugy értettem h minden férfi szemét:)A nöket sem kell félteni,csak irtam h nagyon szemetek tudnak lenni.
2011. febr. 1. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!