Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinálsz ha pletykál...

Mit csinálsz ha pletykál valaki rólad, kibeszél?

Figyelt kérdés
2011. jan. 30. 16:34
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem a pletyka, megbeszélés és kibeszélés közt sok különbség van.

Pletyka az én értelmezésemben vagy valótlan, vagy erősen eltorzított információ, amit sokad kézből hallunk.

Megbeszélés az, amikor egy vagy több hozzám közeli embernek beszámolok a napomról. (Ebbe az is beletartozhat, hogy X de hülyén nézett ki aznap.)

Kibeszélés az, amikor sz@rt kavar valaki. Amikor mindekivel látszólag jóban van, de igazából mindenkit szíd mindenkinek, szembe kedves, hátad mögött az ellenkezőjét mondja. (Ez az, amikor X-t szembe dícséri, aztán megy Y-nal röhögni azon, hogy de hülyén néz ki.)


Amúgy hadd beszéljenek. Az ő életüket minősíti.

2011. jan. 30. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
90%

Rólam pont ebben a hónapban terjesztett hazugságokat a LEGJOBB barátnöm, vagyis ebben a hónapban derült ki. És mindezt irigységböl, mert nekem helyrejött az életem és szép családom lett. A kapcsolat megszakítás sem használt, mert a többi barátomnak folytatja a hazudozást velem kapcsolatban. Megmondom öszintén, én meg akartam verni, itt fel is tettem egy kérdést, de meggyöztek, hogy ne alacsonyodjak le az ö szintjére. Remélem majd az élettöl hatalmas büntetést kap a kis parazita :D Nem az én hatásköröm igazságot tenni.

A kérdésre válaszolva: én sokat sírtam aztán szembesítettem, nem tagadott de más barátomat is magával akarta rántani. Tehát egyértelmüen örökre lapát az életemböl!

23/N

2011. jan. 30. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
88%
Megpróbálok nem foglalkozni vele... de ha esetleg ebből nekem akármilyen károm származhat, szval súlyosabb az ügy, és relatíve biztosra tudom, hogy kitől indult el, akkor meg négyszemközt kérdőre vonom.
2011. jan. 30. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

Én ettől nem leszek sem kevesebb,sem több,nekem ettől nem lesz rosszabb,sem pedig jobb.Maradok ugyanaz,aki voltam.

Ha valakinek annyira sivár a saját élete,hogy csak ennyire futja,hogy csak mások kibeszélése dobja fel,akkor váljék egészségére!

2011. jan. 30. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
örülnék neki, hogy ennyire irigy rám. vele semmit nem tennék, mégis mit csináljak ? ha a pletyka egyszer elindult... a barátaim tudják, mi igaz és mi nem. vagy legalább van bennük annyi gerincesség, hogy nálam érdeklődjenek :D
2011. jan. 30. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Mivel központi figura vagyok mindig szem előtt lévő színes egyéniség, és ráadásul vonzó nő is, így szinte mindennap valami új pletyka támad fel, nagyon sok rosszindúlatú. Eleinte zavart, pár éve még volt hogy sírtam is egykét ilyen miatt, aztán odamondogattam embereknek,de a legdurvább pletyka óta teljesen megváltoztam: rájöttem, hogy mindenki megéri a magapénzét, tulajdonkééppen mamár élvezem és nevetek ha hallok valamit"magamról", hiszen akik szeretnek azok úgyis tudják milyen vagyok aki meg nem az annyit is ér, befolyásolható és gyenge vagyis az kapjabe-
2011. jan. 30. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!