Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinálsz ha pletykál...

Mit csinálsz ha pletykál valaki rólad, kibeszél?

Figyelt kérdés
2011. jan. 30. 16:34
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%
Aki pletykàl az unalmàba és irigységében,roszindulatàban nem talàl mit csinàlni,viszont jó pofàn birnàm verni,fõleg,amikor alaptalnul,hallàsból bizonyitott tények nélkül pletykàlnak a majmok.
2011. jan. 30. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
78%

De pillanat! A pletyka és a kibeszélés korántsem ugyanaz! A pletyka az az, ha valótlant terjeszt valaki valakiről. Vagy olyat, amire nincs bizonyítéka: csak úgy hallotta ő is valakitől. A kibeszélés meg az, ha mást megszólsz, hogy: "Huu.. -.-" Láttad milyen kövér abban a ruhában??"

Egyik sem szép dolog..

2011. jan. 30. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim válasza:
88%

Ha az egyenes utat választod beszéld meg vele ne legyél szégyenlős mond a szemébe de ne durván de ne is úgy hogy közbe mosolyogsz találd meg a középutat inkább keményebben hogy tiszteljen. Az hogy pofán vered nem rossz bár én már nem ezt tenném.

Mindent okosan kell csinálni elterjeszthatsz valami nagyon durvát a háta mögött róla hogy megleckéztesd ha szeretnél alternatívákat kapni írj.

2011. jan. 30. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
92%
Pont ebben a cipőben sántikálok és nagyon rosszul esik. De most sokat segítettetek, máris nem bánt annyira! Köszi nektek! Tényleg nem kell vele foglalkozni. Köszi!
2011. jan. 30. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
86%

Eltűröm.

A héten történt velem ilyen, nem is egy!

2011. jan. 30. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
82%
Aki terjesztette a dolgokat, azzal négyszemközt beszélek, majd beszélek azokkal is, akik tudnak az egészről.
2011. jan. 30. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
Hát az én életem tuti 100% érdekesebb nála, rólam mindenki pletykál , nem hiába :)Szemembe mondja ,akkor reagálok rá .
2011. jan. 30. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
43%

[link]


„A pletyka ismerhető szereplőkről szóló nem publikus információ, melynek legfőbb attribútuma a terjedés. A pletykák összessége olyan információhalmaz, amely minden pillanatban fölülírja önmagát. A pletykálás az emberi faj egészére jellemző, kisebb közösségekben kialakuló, polihierarchikus szerveződésű kommunikációs hajlam.”


Ezzel most mi a gond, mindenkiben megvan valamilyen szinten ez a hajlam.

2011. jan. 30. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
85%

Na,akkor írok egy sztoryt : apósom be volt gubózva legalább 1 hétig- szokása neki ha valami baja van,nagyon lelkis ember. Kb 1 hónap múlva derült ki számomra,hogy miért volt depis: azt hallotta hogy én azt mondtam róla,hogy egy pedofil.

Sejtettem,hogy ki mondhatta, de nem foglalkoztam vele,nem csináltam belőle ügyet,hanem mikor egyszer kettesben voltunk (+ a gyerekek) akkor így kezdtem a beszélgetést: tudod,mit hallottam? képzeld,valaki azt mondta,hogy én azt mondtam Rád,hogy pedo vagy... hát,én ilyet nem mondtam.

látszólag nem érdekelte a dolog, így nem is esett más szó a dologról.


A "jó" akarómra rábizonyítani nem tudom,hogy ő mondta az apósomnak... ami nagy szerencséje,mert már azelőtt is kiosztottam párszor más dolgok miatt.

2011. jan. 30. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
Lesz..om. Ha valaki megkérdezi, hogy igaz-e a dolog, szinte mindig el tudom mondani, hogy a dolog alaptalan.
2011. jan. 30. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!