Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Bebuktam a cigivel, félek,...

Bebuktam a cigivel, félek, hogy anyukám is megtudja. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

nagyjából 3 hónapja a tanáraim elmondták anyukámnak hogy dohányzom. akkor nagyon kiakadt, megbeszéltük, elvileg azóta nem szívtam. Tegnap volt szalagavató bál,és a fiúkat rajtakapták a borozáson, úgy hogy a tanárok elkezdtek járőrözni. én pont kint szívtam, mikor jött egy tanár, és mondta a nevem, szóval való színüleg a félhomály ellenére felismert, és megjegyzett.

Félek , hogy elmondják anyunak.Nem akarok még egyszer csalódást okozni neki. Mit tegyek?

kérlek normális válaszokat írjatok a "tedd le a cigit" és a "minek dohányzol" baromságokat most hagyjuk.


2011. jan. 30. 09:57
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Szegény anyukád. Remélem soha nem fogja megtudni, milyen esendő fia van és egy álomkép marad meg rólad élete végéig. Örülök, hogy az én gyerekeim őszinték és nem csinálnak ilyen önkárosító dolgokat, és nem keverednek ilyen helyzetekbe.
2011. jan. 30. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:
...amúgy lány vagyok. köszönöm az eddigi válaszokat.
2011. jan. 30. 11:43
 23/25 BlackSword ***** válasza:

Írt itt mindenki össze vissza...

Állj szépen elé, és mond meg... Ez van, így kell elfogadnia... Örülni nem fog neki, az tuti... De4 könyörgöm!!! Ne játszuk az ártatlanokat, mert a mai fiatalság iszik és dohányzik, meg **szik...

Légy őszinte, mond el... Sokkal fontosabb a bizalom és az őszinteség egy gyerek szülő kapcsolatban, mint az olyan ígéretek sora, melyek vagy olyan hosszúak, hogy betartani nincs rájuk elég idő, vagy mindketten tudják, hogy nem lesz betartva...

És könyorgöm, nem a móri mészáros, csak egy dohányzó fiatal lány... Nem kell túlspilázni...

Egyébként a nemdohányosok is kaphatnak tüdőrákot... Milyen jó lenne, ha cak a cigi szennyezné a levegőt...

2011. jan. 30. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

Tényleg az a legjobb megoldás, hogy ha elmondod, tapasztalatból mondom hogy előbb-utóbb úgy is lebuksz.

Én töbször lebuktam anyu elött, mindig kitudtam magyarázni.

Aztán egyszer csak hamarabb jött haza a melóból, és bár soha a park közelébe se ment, akkor valamiért pont arra ment és pechemre benézett, épp szívtam a cigit.

Szegénykém zokogva ment haza, nem mertem haza menni.Amikor haza mentem végül azt mondta hogy az is bántja hogy a kérése ellenére cigizek, de az még jobban hogy nem mondtam el és hazudtam. Akkor csak arra kért hogy a házba ne gyújtsak rá, aztán amikor télen a reggeli kávéval köntösbe mentem ki hogy rá is tudjak gyújtani, behívott, és soha nem is volt utána emiatt vita.

2011. jan. 30. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim válasza:

Marha jo, hogy mégjobban tönkretesziktek a gyereket!

Gratulálok.. sokkal szentimentálisabb mint egy átlagos ember.. (én is ilyen vagyok)

Szóval inkább ne oltogassátok, hanem segítsetek

ha értelmes választ nem tudtok akkor ne irjatok semmit!


Amugy szerintem is mondd azt, hogy akkor egyszer rágyujtottál, mert "buli" volt, de csak azt az egyet! ;-)

2011. febr. 27. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!