Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Aki magabiztos, és mindig...

Aki magabiztos, és mindig megtudja magát védeni, annak a szülei is olyanok?

Figyelt kérdés
2010. júl. 19. 15:10
 1/3 anonim ***** válasza:
nem feltétlenül.
2010. júl. 19. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
szerintem nem. nekem van egy kedves barátom, akinek az anyukája még kiskorukban elhagyta őket, apukája alkoholista, nagymama nevelte sokáig szinte. huga k.. lett. szóval érdekes szülei vannak, sőt ezeket szülőnek sem lehet nevezni, mégis nagyon magabiztos, okos, talpraesett pasi. sokat szenvedett, gürizett az életében, de attól keményen dolgozott és nagyon határozott jellem, hogy a szülei nem azok. szóval ez nem attól függ. bár lehet, hogy van akinél befolyásolja, de nem attól függ.
2010. júl. 19. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül, én nagyon magabiztos vagyok, mindig is az voltam, a szüleim kevésbé.
2010. júl. 19. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!