Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ragaszkodok ennyire...

Miért ragaszkodok ennyire ehez a bácsihoz? (lent)

Figyelt kérdés

Van pár házzal arrébb egy 82éves bácsi.Akit régen nem is szerettem annyira, nem is az,hogy nem szerettem, csak nem is nagyon ismertem.

Most kb. már egy éve beteg.Nyáron volt az amikor elkeztem hozzá átmenni sokszor, beszélgetni.Meg mondta nekem, hogy én vagyok az őrangyala.Nem kell most olyanra gondolni...

Ma is voltam pl nála, beszélgetni, és amikor eljövök akkor olyan rossz, mert igazábol nem lehet tudni, hogy még mennyi ideje is van.

Nem a rokonom meg semmi.

Miért lehet ez?Tudom, hogy hülye kérdés, csak olyan furcsa érzés.


2011. jan. 29. 21:46
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
ez az emberi szeretet, az emberség jele...örülök, hogy még van ilyen ember :)...és annak is örülnék, hogy ha majd én leszek 70-80 éves, lenne ki foglalkozna velem :)
2011. jan. 29. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
39%

nagyapa/apa komplexusod van

de sztem nem rossz ez

2011. jan. 29. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Megmozdult benned a jó ember, aki törődik az idősebbekkel. Járjál át hozzá, ha neked jól esik vele beszélgetni. Neki biztosan jól esik, hogy valaki rányitja az ajtót.
2011. jan. 29. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Mindenkinek ilyennek kellene lennie. Együttérző vagy. A bácsinak sokat jelent az is,hogy van aki meghallgatja.

Sajnálod szegényt,és nem tudsz rajta segíteni. Ezért a rossz érzésed,amikor eljösz tőle.

2011. jan. 29. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm a kommenteket.Annyira félek mindig, hogy amikor eljövök és mennék megint akkor nincsen kihez mennem.

Igaz, hogy már jobban van, mint volt.De akkor is rossz.

15L--lemaradt elöbb..de ugysem számít.

2011. jan. 29. 21:55
 6/19 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem is valamiféle komplexus, habár nekem is van egy idős házaspár, akikkel Balatonon találkozunk évente 1-2 hónapot, és pótnagyszülőként funkcionálnak. NAgyon szeretek velük beszélgetni. Sajnos nagymamám nem éppen egy mintanagymama, nagyon sötét, nagypapám meg rég meghalt, de őket imádom :) Mindig félve megyek le Balatonra, hátha már nem lesznek ott. Igazából sokat jelentenek nekem nagyon.

SZóval a lényeg, hogy ne érdekeljen fura e vagy sem, csak használd ki, amíg él :)

2011. jan. 29. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 Egyszerű huszonéves ***** válasza:
85%

Mert érzed, hogy a bácsinak szüksége van valakire, jelen esetben Rád, és Neked is szükséged van Rá. Nemtomelmagyarázni ahogy a fejemben van, lehet alszom rá akkor beugrik a helyes megfogalmazása a dolognak.

De tényleg nagyon szép dolog ez a részedről. Hány éves vagy?

2011. jan. 29. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ebben semmi "komplexus", emberséges vagy, ennyi. Sokan tanulhatnának Tőled.
2011. jan. 29. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
15éves vagyok
2011. jan. 29. 22:00
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Apukád van, vagy elváltak a szüleid, elhagyott? Mert lehet, hogy van benned olyasmi, ami miatt kötődsz hozzá, vagy emlékeztet valakire. Ha nem történt ilyesmi, vagy ha igen, akkor is rendes ember vagy, kedves, szeretetreméltó. (:
2011. jan. 29. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!