Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért ragaszkodok ennyire...

Miért ragaszkodok ennyire ehhez a tanáromhoz? (lent bővebb)

Figyelt kérdés

2 év megismertem egy tanárt(nem tanít engem) az iskolában, és megkedveltük egymást. Azóta viszonylag elég sokat "lejárok" a hozzá a termébe kb. heti 3-szor+amikor szünetekben néha beszélünk. Mikor pedig elmegyek tőle nagyon kezd hiányozni, pedig tudom, hogy holnap úgyis látom, és minden nap, amikor jön "várni" szoktam rá, és nézem, hogy megjött-e már. Szinte lelki társamnak tekintem őt, mert vele meg tudok beszélni mindent, csak ugye a tanár és gyerek közt nem lehet barátság és nem tudom, hogy mi van. Fiatal, női tanár és félek, hogy túl sokat vagyok vele, és, hogy emiatt zavarba hozom őt. Szerintetek ez beteges vagy valamilyen komplexus, mert utánanéztem már a neten, de nem találtam semmi ezzel kapcsolatost, és a családomat nem merem megkérdezni. Ha lehet értelmes kommenteket írjatok, köszönöm.


13/L


2011. máj. 8. 01:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia ! Én nem látom betegesnek. 13 évesen még nagyon fiatal vagy ahhoz, hogy valaki rosszra gondoljon. Szerintem ő egy jó tanár lehet, ha ennyit törődik veled, ha rossz lenne ez neki valami szempontból, biztos "lerázna", a tanárok azért értenek ehhez. Szerintem semmi rossz nincs benne, a szüleid se néznék szerintem rossz szemmel, inkább egy tanár legyen a barátod, mint egy görény osztálytárs. Amúgy volt egy fiú osztálytársam, akinek elég sok gondja volt ( mindenhol kirekesztették), és ő meg az ofője nagyon jól összebarátkozott. Ők is nagyon sokat beszélgettek mindenről, pedig ez gimnáziumban történt. Mondjuk az ofője volt vagy 45 éves. Senki nem szólt semmit, eszünkbe se jutott.
2011. máj. 8. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ödipusz komplexus
2011. máj. 8. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
jajj, mi komplexus azon ha valaki kedveli a tanárát? ne ijesztegesd már
2011. máj. 8. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Velem is pont ez van. Ugyanez. Én is félek hogy valaki esetleg félreérti. Soha nem mertem senkitől megkérdezni miért vagyok vele ilyen jóba. Az osztálytársaim szerint stréber vagyok. De nem igaz. Nagyon hálás vagyok hogy te felmerted tenni ezt a kérdést:)
2013. ápr. 4. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ja és kihagytam: 13/L vagyok. (utolsó kommentelő)
2013. ápr. 4. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!