Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért elégedetlenek a nők?

Miért elégedetlenek a nők?

Figyelt kérdés
Semmi sem jó???
2011. jan. 29. 21:20
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
gyerek is van, nem vagyok genyaláda ... vagy igen? kussban kéne lennem, de ez nem én vagyok.
2011. jan. 29. 21:35
 12/21 anonim ***** válasza:
74%

21:33


Végre màr egy férfi,aki elismeri a tetteit.:)

2011. jan. 29. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
néha csak nem értem mi a fenét keresünk egymás mellett? ááá úgy érzem nem ért meg senki....
2011. jan. 29. 21:39
 14/21 anonim ***** válasza:
69%
te elégedetlenkedsz úgylátom.ha nem tetszik a helyzet boldogtalan vagy akkor lépni kell.
2011. jan. 29. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
25%
Dehàt mit kellene megérteni,nem sok mindent irtàl,hogy meglehessen érteni.
2011. jan. 29. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Hogy szeretem, de a magam módján...
2011. jan. 29. 22:02
 17/21 anonim ***** válasza:
54%
Akkor pont az a baja lehet a feleségednek,hogy a magad módjàn szereted,és lehet õ is a maga módjàn szeret,ez jól esik neked?
2011. jan. 29. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 napietus ***** válasza:
ó, én értelek. Te fizeted az egész pereputty adósságait és még ő elégedetlenkedik meg rikácsol. egy tanács van: menekülj! nem minden nő ilyen, hidd el! ha nem akarod elhagyni, akkor meg állj a sarkadra! csak Te lennél a férfi a házban, vagy mi...
2011. jan. 30. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
78%

Útólsó nem mindig az a megoldás, hogy menekülünk és keresünk másikat ezért van ez a rengeteg csonka család ahol a gyerekek szenvedik meg, mert az apa épen elégedetlen a feleségével vagy épp fordítva. sőt később az elhagyó is rájön jön, hogy hibázott amikor már késő és nincs többé esélye ujjra egységben élni a családjával. Néha le kell ülni és meg beszélni miért vannak ezek a problémák és nem hiszem , hogy itt is csak a kérdező párja elégedetlenkedik, nekem inkább az jön le,hogy inkább ő az aki nincs meg elégedve saját önmagával. De, ha nem így van akkor bocsánatot kérek, de azt gondolom az nő sem a semmiért kiabál veled.

Két kérdésem lenen hozzád?

1.Ha kiabál most is a füledbe és azt mondod ha rátalál erre az írásra akkor most, hogy tudsz írni ilyen nyugodtan?

Mert ha az én párom kiabálna velem én meg kérdezném mi bajod kedvesem, itt vagyok beszéljük meg.

2. Tedd fel magadnak szereted e párodat, hogy meg tud mi nyomja a lelkét és miért kiabál veled minden ok nélkül (persze, ha ok nélkül)?

(30éves férfi)

2011. jan. 30. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Azt írod azért nem hagyod el mert nem vagy gennyláda, meg gyerek is van, akkor te nem is szereted a feleséged és ő ezt érzi. De ez csak az én szerény véleményem.

2011. febr. 22. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!