Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért elégedetlenek a nők?

Miért elégedetlenek a nők?

Figyelt kérdés
Semmi sem jó???
2011. jan. 29. 21:20
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
77%
Ezt ki mondta neked?Elégedetlen férfiak nincsenek szerinted?
2011. jan. 29. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
En nem vagyok elégedetlen,talàn tulsàgosan is megalkuvó vagyok az élettel.
2011. jan. 29. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
77%
Miért eltalánosittasz?hm?
2011. jan. 29. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
55%
Talán mert néha mi férfiak is tehetünk róla?
2011. jan. 29. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Miért kell mindig mindenben a rosszat látni? Jó lenne ha meglátná és értékelné a jó tulajdonságaimat is, és nem csak kötözködne. Pedig sok nő megirigyelhetne Tőle... úgy érzem nem becsül, persze ha meglátja amit leírtam ide, akkor tuti berág megint.....meg leírja milyen szar vagyok.
2011. jan. 29. 21:29
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

3 hónapja nem ettem csak olyat amit utálok, mert jelenleg kajára is alig van pénzünk. Minden nap végig kell bliccelnem a városon, mert nem jut bérletre, és éppen én tartom el a párom, és a szüleit az adósságaik miatt.

1 éve nem költök magamra egy fillért sem, és arra sincs időm, hogy egy kiadósat fürödjek, minden zuhanyzásra kb 2 percem van, mielőtt elmegy a melegvíz...

Ehhez képest egyáltalán nem vagyok elégedetlen, élvezem az életben amit tudok, és biztos vagyok benne hogy lesz jobb is.

Amúgy kösz az általánosítást.

2011. jan. 29. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
77%
Esetleg találhatnál egy normálisabb libát, és nem lenne ilyen gond
2011. jan. 29. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

igen, bocs most általánosítok, ne haragudj, most is jajgat a fülembe; ja és igen 30e megy el a roma szülei adósságára, akik olyan kivételesek hogy rájuk nem hat a válság; de hogy belevittek ebbe a szar adósságba ami a mi nevünkön van, nekünk kell fizetni... klassz

néha elfutnék innen ... de nem tehetem meg nem is megoldás de már a tököm tele van.

2011. jan. 29. 21:32
 9/21 anonim ***** válasza:
Biztos rossz napja van.Vagy úgy szólsz hozzá és észrem sem veszed.Én is férfi vagyok,nekem is sokszor beszol az asszony.És sokszor jogossan teszi,akkor nem kapcsolok,de utánna leeseik hogy tényleg f.asz voltam.Valamilyen szinten mi is tehetünk róla.Nézz magadba kicsit,néha én is megteszem és tényleg felfedezem hogy néha tényleg idiota vagyok.
2011. jan. 29. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
23%
Csak az elégedetlen,aki mindent megkap és unalmàban màr nem tudja,hogy mit akar.Keress egy normàlisabbat,és még ugy làtszik,hogy félsz is tõle,azért csinàlja veled,azt amit csinàl.:)
2011. jan. 29. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!