Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek a munka tönkretesz...

Szerintetek a munka tönkreteszi a párkapcsolatot?

Figyelt kérdés
2 hónapja dolgozom egy gyárban (napi 8óra, 3 műszak) és úgy érzem, hogy a párommal kezdünk elhidegülni egymástól. Neki most nincs munkája, sokat van itthon egyedül a gondolataival... Van megoldás?
2011. jan. 29. 15:44
1 2 3 4
 11/32 A kérdező kommentje:
1 éve már nem mennek jól a dolgok, most kezdünk helyreállni a kis fizetésemből. De ez még kevés. Nehéz mindkettőnknek, mert eléggé elszállt a remény, hogy jobban is fogunk élni, de most hogy nekem van munkám, már vannak céljaink. Úgy érzem ő meg itthon besavanyodik, csak ül a 4 fal között, és egész nap agyal, hogy mit lehetne dolgozni, de valljuk be elég nehéz manapság munkát találni, én fél évig kerestem. Segíteni szeretnék neki, hogy ne legyen maga alatt. Ha tudtok adjatok valami tippet. Azt mondja, el van itthon, de folyamatosan agyal és ebbe fárad bele...
2011. jan. 29. 16:05
 12/32 anonim ***** válasza:

Olvastad,amiket írtunk? Interneten munakekresés,önéletrajz küldözgetés szinte mindenhová,állásinterjúk,okj-s tanfolyamok,hogy átképezze magát stb.

Ha otthon ül és gépezik,az biztos nem oldja meg a gondjaitokat.És az sem,ha sajnálod.Rázd fel és nyomás keresni!

2011. jan. 29. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
30%

"1 éve már nem mennek jól a dolgok, most kezdünk helyreállni a kis fizetésemből."


Tehat te tartod ot el mar jo ideje. Nem semmi.


"elég nehéz manapság munkát találni, én fél évig kerestem"


Ezt nem ertem. Azt irod, hogy 24 eves palyakezdo vagy. Tehat elotte nem dolgoztal, igy biztos, hogy 24 evesen nem 8 altalanosod van, sot valoszinu, hogy erettsegid vagy diplomad is van. Most 3 muszakban dolgozol egy gyarban. Fel evig tartott, mire a soron munkat kaptal? Ne mondd mar...es a baratod miert nem tud elmenni a gyarba 3 muszakba dolgozni, amig nem lesz jobb lehetosege? 8 altalanossal is felvesznek embereket.

2011. jan. 29. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
69%
Kedves utolsó! Ugyanabban a helyzetben vagyunk mi is mint a kérdező és a párja. Te honnan veszed, hogy manapság ilyen könnyen lehet Magyarországon munkahelyet szerezni? Miért ilyen hihetetlen, hogy a kérdező lány 1 évig keresett, amikor én meg a párom is egy éve keressük. Még a betanított munkára se hívnak minket, inkább ne szólj be a kérdezőnek ha nem tudod mennyire vannak munkalehetőségek ebben az országban.
2011. jan. 29. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
Kérdező! A pároddal albérletben laktok vagy a szüleiddel?
2011. jan. 29. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 A kérdező kommentje:
Voltak eddig beugrós munkáim(pultos, felszolgáló, recepciós, hostess... ) de állandó munkám még nem volt. Diplomám nincs, fősulit kezdtem el. Vendéglátóim van meg érettségi, de most nem ez a lényeg. Eddig ő is dolgozott és én is ahol tudtam, de itt Szeged mellett se olyan jó a helyzet, nem könnyű munkát találni...
2011. jan. 29. 16:23
 17/32 anonim ***** válasza:
51%

nálunk is ez a helyzet csak én vagyok itthon.pasim meg dolgozik.

az egyik válaszolónak írnám: nem könnyű munkát találni..én több mint egy éve járok folyamatosan állásinterjúkra, önéletrajzaimat küldöm szét állandóan. és sehova se sikerül elhelyezkednem. felénk is van több gyár és képzeljétek nem olyan könnyű bejutni, mivel sehol sincs ezek közül felvétel.

én elkezdtem egy okjt hátha úgy könnyebb lesz, de most meg azért nem találok munkát, mert ahol lett volna lehetőség nem mentek bele még abba se hogy havi 2 alkalom (péntek szombat)elmehessek a tanfolyamra...

2011. jan. 29. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
74%

Úgy látszik, itt a válaszolók 90%-a boldog dolgozó ember!

Sosem volt még egyikőtök sem hosszabb távon munka nélkül?

Nem tudjátok mennyire nehéz munkát találni? Vagy szerintetek nem nehéz?

Mondjatok akkor már légyszi néhány céget, ahova egészen biztos, hogy felvennének! Hétfőn az lesz az első dolgom, hogy jelentkezek!

2011. jan. 29. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
78%

Az nem lehetséges, hogy kicsit megingott saját magában? Amiért ő nem talál munkát, kezdi rosszul érezn magát, hogy a nő a családfenntartó. Ezért szomorú, magába roskad és egyre inkább kezdi elveszíteni a reményt. Azoknál az embereknél ez gyakran előfordul, akik hosszabb ideig munka nélküliek.

A megoldás az lehet, ha érezteted vele, hogy szükséged van rá, szereted és bízol abban, hogy van jövőtök. Ne éreztesd vele, hogy mindez rosszul esik, mert az csak olaj a tűzre még inkább rossznak érzi magát.

2011. jan. 29. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
[link] gépezzen pénzért...(itt a menüben ez az állásajánlat)
2011. jan. 29. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!